Liderka lewicy: złożymy projekt ustawy liberalizującej dostęp do aborcji; ten projekt jest gotowy

17.09.2019, 14:12; Aktualizacja: 17.09.2019, 14:22
Złożymy w Sejmie projekt ustawy liberalizującej dostęp do aborcji; ten projekt jest gotowy - zadeklarowała jedna z liderek lewicowego bloku Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Działaczki lewicy podkreślały, że są rozczarowane brakiem poparcia opozycji dla "Paktu dla Kobiet".
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • Ala(2019-10-03 17:38) Zgłoś naruszenie 40

    W końcu jakaś jasna deklaracja! Brawo Agnieszka!

    Odpowiedz
  • waleczna78(2019-10-03 21:05) Zgłoś naruszenie 40

    brawo pani Agnieszko! Precz z konserwą z PO i PiS! Jak dobrze, że WRESZCIE mam n kogo głosować!

    Odpowiedz
  • Joankal(2019-10-03 21:11) Zgłoś naruszenie 40

    Każda kobieta z instynktem samozachowawczym powinna głosować na Lewicę. Konserwa z PO udaje progresywnych ale poglądami stoją w jednym rzędzie z PiSem. Czekam na tej projekt ustawy, nie chce żeby moja córka dorastała w kraju, który nienawidzi kobiet

    Odpowiedz
  • mariuszz(2019-10-03 21:07) Zgłoś naruszenie 30

    Głosować na KO to ejst po prostu wstyd. Obiecają a potem zabiorą. PiS owszem, zrobił sporo dobrego ale tylko po to by odwrócić uwagę od łamania praw człowieka w tym kobiet. Będę głosować w innym mieście ale Wrocław zdecydowanie powinien postawić na Dziemianowicz-Bąk. Czas na wietrzenie sejmu

    Odpowiedz
  • grey(2019-09-17 16:40) Zgłoś naruszenie 10

    A Pani Liderko - KTO BEDZIE POLSCE DZIECI ROZIL ?? Nas musi byc wiecej bo mamy wielkich sasiadow - jesli mamy jako Polacy przetrwac .

    Odpowiedz
  • M_T(2019-09-18 14:25) Zgłoś naruszenie 00

    Lewica zaczyna od "likwidacji". Cóż, zaskoczenia nie ma. W tym byli zawsze dobrzy.

    Odpowiedz
  • Anna(2019-10-08 18:44) Zgłoś naruszenie 00

    W końcu ktoś, kto jasno mówi, że chce pozbyć się tego zgniłego kompromisu. Ja i mój mąż będziemy głosować na panią Dziemianowicz-Bąk!

    Odpowiedz