Kuchciński: Przyjąłem model pracy marszałka, który pracuje aktywnie w kraju i za granicą

05.08.2019, 13:37; Aktualizacja: 05.08.2019, 13:37
Kuchciński zaznaczył, że ma świadomość, iż liczba lotów "była duża, ale wynikała ona głównie z modelu pracy, jaki przyjął".

Kuchciński zaznaczył, że ma świadomość, iż liczba lotów "była duża, ale wynikała ona głównie z modelu pracy, jaki przyjął".źródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Przyjąłem model pracy marszałka, który działa nie tylko w budynku Sejmu, ale także pracuje aktywnie w kraju i za granicą; mam świadomość, iż liczba lotów była duża, ale wynikała ona głównie z mojego modelu pracy - mówił w poniedziałek marszałek Sejmu Marek Kuchciński.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • emeryt(2019-08-05 14:25) Zgłoś naruszenie 160

    Kuchciński a za jego działaniami PIS - robi sobie kpiny z narodu. naród nie jest taki ciemny jak wam się wydaje.Przepraszam nie wystarczy bo jest mało przekonywujące. Jako emeryt mam sprawę do załatwienia w Warszawie a mieszkam w Rzeszowie - Kuchciński kiedy lecisz - bo zabiorę się z tobą do stolicy?? KPINA z NARODU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prymitywizm i cwaniactwo..............

    Odpowiedz
  • xxxx(2019-08-05 14:32) Zgłoś naruszenie 80

    Mleko się wylało- bizancjum się okazało

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zawiedziony(2019-08-05 14:30) Zgłoś naruszenie 80

    Air taxi marszałka. Wielki wstyd!!! Pieniądze trzeba zwrócić do budżetu a nie na cele charytatywne. Pod rządami Prawa i Sprawiedliwości nastąpił gwałtowny wzrost wydatków na Kancelarię Prezydenta, Sejmu i Senatu. Łączny koszt utrzymania tylko tych trzech instytucji to ponad 1 000 000 000 zł.

    Odpowiedz
  • realista(2019-08-05 19:32) Zgłoś naruszenie 80

    Ojczyznę dojna racz nam zwrócić Panie ! i prezydent dał wskazówkę Kuchcińskiemu. No i doi ile można, z podatków emerytów i innych rodaków. Prymitywizm i słoma z butów zawsze będzie wystawać , jak i hipisa włosy i nie tylko . Brawo Przemyśl - ale macie syna ,brawo PIS - honor dla niego to obce słowo!!!!! Zdymisjonujcie gościa który przerósł sam siebie w bezczelności. Dziwę się rzecznikom że mu wtórują , wpisując się w " arogancję władzy"!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Nasz(2019-08-05 22:07) Zgłoś naruszenie 50

    miłośnik nieletnich Ukrainek znów się popisał.

    Odpowiedz
  • Valdemort(2019-08-06 08:55) Zgłoś naruszenie 40

    wystarczy zwykła uczciwość i przyzwoitość - a tak to po prostu zwykły złodziej państwowych czyli naszych podatków, krętacz i *******

    Odpowiedz
  • Bolesław Śmiały(2019-08-06 08:31) Zgłoś naruszenie 40

    To, że pieniądze powinny wrócić do budżetu to jedna sprawa. Druga to taka, że członkowie klanu Kuchcińskich powinni wykazać w rocznym zeznaniu podatkowym osiągnięte z tego tytułu korzyści i uiścić stosowny podatek. Jeśli o chodzi o loty sprzed 2019 roku sprawa jest już do sprawdzenia dla właściwych organów i dociekliwych dziennikarzy.

    Odpowiedz
  • czytelnik(2019-08-06 09:13) Zgłoś naruszenie 20

    kiepski modle, samo latanie

    Odpowiedz
  • konrad(2019-08-06 12:14) Zgłoś naruszenie 20

    no to mamy dwa nowe obyczaje godne polecenia-- wsiadając do środków komunikacji nie plaćmy wszak ten autobus,pociąg czy samolot i tak musi dotrzeć do miejsca przeznaczenia jak podczas kontroli US zawieruszy się nam jakiś papierek powolajmy się na poważną instytucje państwową gdzie cała dokumentacja lotów zagineła po roku.

    Odpowiedz
  • grey(2019-08-05 19:09) Zgłoś naruszenie 110

    Nie przejmuj sie ujadaniem lewakow,nie przepraszaj wiecej. Masz do dyspozycji samolot jako Marszalek /druga osoba w panstwie/ i korzystaj z niego jak uwazasz aby nie na prywatne przyjemnosci. Mozesz tez zabierac z soba tyle osob ile chcesz do samolotu. Tusk nie przejmowal sie gadaniem ujadaczy.

    Odpowiedz
  • emeryt(2019-08-06 12:57) Zgłoś naruszenie 01

    Grey - " gdyby głupota miała skrzydła , latałaby niczym gołębica " , zrozumiałeś czy powtórzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz