Okręg wyborczy nr 11 obejmuje 5 powiatów: będziński, bieruńsko-lędziński, gliwicki, tarnogórski, zawierciański oraz miasta na prawach powiatu: Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

  • Jacek Wilk - adwokat
  • Jerzy Janoska - przedsiębiorca
  • Włodzimierz Skalik - przedsiębiorca
  • Bożena Modzelewska - ekonomista
  • Emilia Kordek - architekt
  • Agnieszka Jarczyk - dziennikarz
  • Agnieszka Białek - trener biznesu
  • Jacek Pawlikowski - przedsiębiorca
  • Jakub Gruszka - przedsiębiorca
  • Dobromir Sośnierz - przedsiębiorca

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Łukasz Kohut - politolog
  • Sabina Obwiosło-Budzyń - dyrektor generalny
  • Roman Nehrebecki - producent filmowy
  • Joanna Stępień - ekonomista
  • Maciej Klimek - socjolog
  • Anita Ziegler-Chamielec - monter urządzeń elektronicznych
  • Marcin Gołda - pedagog
  • Iwona Sobera - pedagog
  • Anna Kulczyk-Szymańska - dyrektor generalny

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

  • Jerzy Buzek - poseł do Parlamentu Europejskiego
  • Marek Balt - ekonomista
  • Mirosława Nykiel - posłanka na Sejm RP
  • Jan Olbrych - socjolog
  • Marek Plura - poseł do Parlamentu Europejskiego
  • Grażyna Kulik - specjalista do spraw rachunkowości
  • Renata Caban - wyższy urzędnik samorządowy
  • Henryk Kiepura - wyższy urzędnik samorządowy
  • Joanna Sekuła - dyrektor generalny
  • Paweł Kobyliński - ekonomista

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

  • Jadwiga Wiśniewska - pedagog
  • Grzegorz Tobiszowski - ekonomista
  • Izabela Kloc - ekspert ds. funduszy europejskich
  • Bolesław Piecha - lekarz medycyny
  • Waldemar Andzel - parlamentarzysta
  • Andrzej Sośnierz - lekarz medycyny
  • Józef Kubica - leśnik
  • Wioletta Koper-Staszowska - pedagog
  • Barbara Szydlik - pielęgniarka
  • Stanisław Szwed - parlamentarzysta

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  • Maciej Konieczny - zawodowy działacz organizacji pozarządowej
  • Katarzyna Iwańska - technik ogrodnik
  • Martin Saczek - specjalista do spraw marketingu i handlu
  • Agnieszka Lamek-Kochanowska - etnograf
  • Zdzisław Smoliński - chemik
  • Monika Radecka - księgowy
  • Katarzyna Gasparska - specjalista do spraw reklamy i marketingu
  • Konrad Mrozowski - elektryk budowlany
  • Barbara Słania - socjolog
  • Bogusław Blicharski – ekonomista

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

  • Grzegorz Długi - prawnik
  • Krzysztof Sitarski - inżynier górnik
  • Jerzy Jachnik - inżynier metalurg
  • Aleksandra Jelonek - bibliotekarz
  • Agata Hiero-Cichoń - specjalista ds. reklamy i marketingu
  • Anna Karwot - prawnik
  • Monika Kumor - prawnik
  • Artur Wilk - inżynier elektroenergetyk
  • Jadwiga Buryn - nauczyciel języka obcego
  • Tomasz Jaskóła - parlamentarzysta

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

  • Dominik Łężak - nauczyciel akademicki
  • Jolanta Milas - ekonomista
  • Anna Wiśniewska - student
  • Dominik Palka - adwokat
  • Grażyna Swaczyna - ekonomista
  • Maciej Urbańczyk - geolog
  • Justyna Curran - ekonomista
  • Jacek Sierpiński - informatyk
  • Gabriela Bartecka-Meyer - inżynier chemik
  • Marcin Maranda - nauczyciel historii