Morawiecki: jestem przekonany, że za 5-10 lat będziemy osiągać sukcesy m.in. w Lidze Mistrzów

23.03.2019, 17:48; Aktualizacja: 23.03.2019, 17:52
premier Mateusz Morawieck

premier Mateusz Morawieckźródło: PAP
autor zdjęcia: Jan Karwowski

Jestem przekonany, że za 5-10 lat będziemy w stanie osiągać sukcesy w Lidze Mistrzów, w piłkarskich mistrzostwach świata i Europy - ocenił w sobotę premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że we współpracy z PZPN można stworzyć "machinę" szkolenia polskich piłkarzy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (19)

  • Aemin(2019-03-27 21:24) Zgłoś naruszenie 00

    Oby więcej takich programów

    Odpowiedz
  • Gajanejek(2019-03-27 21:23) Zgłoś naruszenie 00

    Brawo za takie kroki! Wszystko zmierza ku lepszemu!

    Odpowiedz
  • Hania(2019-03-27 21:22) Zgłoś naruszenie 00

    Ja uważam, że to świetny plan i na pewno duże wsparcie dla sportowców

    Odpowiedz
  • Tom(2019-03-25 02:36) Zgłoś naruszenie 30

    Polacy odnoszą niesamowite sukcesy w tzw. w piłce nożnej ulicznej. Pięciokrotnie staliśmy stali na podium podczas mistrzostw świata w 2006 w Kapsztadzie (brąz) , w 2007 roku w Kopenhadze (srebro), drugie miejsce w Edynburgu (2005), trzecie Göteborgu (2004) i Santiago de Chile (2014). Odnoszę wrażenie, że mamy bardzo utalentowanych piłkarzy, ale nie każdego stać na trenowanie w prestiżowym klubie z powodu bariery finansowej. Ludzie marnują swój talent, rozchodzi się on gdzieś w procesie dorastania i wchodzenia w dorosłe życie. Naprawdę jestem zszokowany, że rząd tak sensownie do tego podszedł i pomyśleli o rozwoju od samego jego początku. Większość chce iść na skróty i nie inwestować w to, co jest jeszcze niepewne, a to błąd. Rezultaty na pewno będą, a przecież silna reprezentacja Polski w Piłce Nożnej napędzi gospodarkę, turyzm, wszystko za tym idące.

    Odpowiedz
  • Tak się zna(2019-03-24 17:59) Zgłoś naruszenie 22

    na piłce jak na rządzeniu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • konrad(2019-03-24 17:32) Zgłoś naruszenie 20

    bardzo dobra inicjatywa. bezpośrednie wsparcie szkółek piłkarskich da efekt za te pare lat.

    Odpowiedz
  • Fabian(2019-03-24 17:00) Zgłoś naruszenie 10

    Cieszy mnie to że ten program ma zwiększyć umiejętności trenerskie. Bo umówmy się dużo tych "trenerów" to zwykli kowalscy bez większej wiedzy niż oglądanie ekstraklasy.

    Odpowiedz
  • Mama(2019-03-24 16:36) Zgłoś naruszenie 10

    Młodzierz potrzebuje takiego wsparcia, bo często szkółki prowadzone są przez ludzi bez rzeczywistych umiejętności. Certyfikaty dadzą pewność.

    Odpowiedz
  • tratwiarz(2019-03-24 16:31) Zgłoś naruszenie 10

    Bardzo sensowne gospodarowanie pieniędzmi. Dobrze to wygląda.

    Odpowiedz
  • tyrmand(2019-03-24 16:21) Zgłoś naruszenie 10

    Uważam, że te sukcesy przyjdą nawet wcześniej jeśli taki poziom wsparcia finansowo technicznego będzie utrzymywany.

    Odpowiedz
  • gonzalez(2019-03-24 16:06) Zgłoś naruszenie 10

    A ja jestem przekonany, że ten program jest bardzo dobry. Może tylko pomóc.

    Odpowiedz
  • zorro(2019-03-24 16:02) Zgłoś naruszenie 10

    Pomysł z badaniami mi się podoba. To pozwoli uniknąć dzieciakom kontuzji.

    Odpowiedz
  • ulman(2019-03-24 15:55) Zgłoś naruszenie 10

    Super, że to program skierowany też do trenerów a nie tylko dzieciaków. Dobra kadra to dobrzy zawodnicy.

    Odpowiedz
  • darek(2019-03-24 15:43) Zgłoś naruszenie 10

    Super, że rząd i PZPN biorą wszystkie koszty na swoją stronę.

    Odpowiedz
  • kotik(2019-03-24 15:04) Zgłoś naruszenie 10

    Bardzo dobra inicjatywa. Szkółki na tym na pewno skorzystają.

    Odpowiedz
  • sw(2019-03-24 10:10) Zgłoś naruszenie 11

    Oby to nie były sukcesy jakie mamy w samochodach elektrycznych. Podobno produkcją zajmą sie Niemcy? Prawda czy fałsz?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • andrew66(2019-03-23 19:13) Zgłoś naruszenie 10

    ?bardzo proszę o pomoc pomagam.pl/andrzejkulis

    Odpowiedz