W 2002 r. głosowałam w II turze na Lecha Kaczyńskiego, a nie na Marka Balickiego. Teraz żałuję [WYWIAD]

autor: Tomasz Żółciak28.02.2019, 08:23; Aktualizacja: 28.02.2019, 13:04
Hanna Gronkiewicz-Waltz

Hanna Gronkiewicz-Waltzźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dawid Zuchowicz Agencja Gazeta

- Widać tu wyraźnie uprzywilejowanie niektórych osób - tak sprawę ujawnionych wczoraj zarobków w NBP komentuje była prezes tej instytucji oraz do niedawna prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Jej zdaniem mimo wszystko kadencja Adama Glapińskiego nie powinna być przerywana.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • ddd(2019-02-28 09:39) Zgłoś naruszenie 12

    kon sty tyc ja kon sty tuc ja młoty dojne barany

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wstyd(2019-02-28 09:47) Zgłoś naruszenie 184

    Ta Pani od tolerowania złodziejskiej reprywatyzacji W-wy nie jest żadnym autorytetem do oceniania innych.

    Odpowiedz
  • zwykły obywatel(2019-02-28 10:09) Zgłoś naruszenie 113

    A tyle było gadania o reprywatyzacji.I nic jej nie zrobili.Zwykły obywatel już dawno by siedział.Co na to Pan Minister Jaki?

    Odpowiedz
  • Gazeto Prawna (2019-02-28 10:16) Zgłoś naruszenie 93

    Na jakiem autorytety wy stawiacie ??? Może jeszcze"wypowiedzi" Stefana Michnika jako wzorce dla SN.

    Odpowiedz
  • Kecaj(2019-02-28 10:32) Zgłoś naruszenie 52

    Dziwna ta nasza rzeczywistość - mając 65 lat nie można być sędzią np. SN, ale mając 68 lat można być szefem NBP.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Natan(2019-02-28 10:55) Zgłoś naruszenie 52

    Skompromitowana Halszka jak cała PO i POKO SPOKO I!! Skończcie z takimi bo słabo się robi !!!

    Odpowiedz
  • Relacje sa te same(2019-02-28 13:30) Zgłoś naruszenie 11

    Wynagrodzenie Prezesa NBP wynoszace 40tys. zl miesiecznie w 2001 r. to 20 srednich plac krajowych. Mysle, ze obecny Prezes NBP rowniez pensje miesieczna ma w wysokosci 5 srednich wynagrodzen krajowych czyli okolo 100 tys. zl miesiecznie, a rocznie powyzej 1 mln zl.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Chibs(2019-02-28 13:36) Zgłoś naruszenie 40

    Droga Redakcjo, Z głębokim żalem przyjąłem zmianę tytułu tego artykułu. Łączę wyrazy braku szacunku

    Odpowiedz