Mazurek o zatrzymaniu m.in. Bartłomieja M.: Prezes Kaczyński mówił, że nie będzie "świętych krów"

28.01.2019, 09:19; Aktualizacja: 28.01.2019, 10:01
Bartłomiej M.

Bartłomiej M.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Przemek Wierzchowski Agencja Gazeta

Prezes PiS Jarosław Kaczyński wielokrotnie mówił, że nie będzie "świętych krów", wszyscy wobec prawa są równi bez względu na legitymacje i sympatie polityczne - tak rzeczniczka PiS Beata Mazurek odniosła się w poniedziałek do informacji o zatrzymaniu m.in. b. rzecznika prasowego MON Bartłomieja M.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Lechita(2019-01-28 10:16) Zgłoś naruszenie 102

    Naród jest coraz bardziej świadomy pozorowania działań administracji a także Socjotechnik i przykrywania ważnych spraw aresztowaniami pobocznych funkcjonariuszy publicznych tak się tworzy wydarzenia i napędza emocje społeczeństwa. Partia rządząca ma coraz więcej kłopotów, najnowszy ROLNICY i ich protest wraz z blokowaniem dróg, w blokach czekają Górnicy i inne grupy społeczne. PROPAGANDA sukcesu(media) zbiera swoje żniwo, aresztowanie tego człowieka ma przykryć niezadowolenie społeczne.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • A tacy(2019-01-28 10:22) Zgłoś naruszenie 52

    ... prawi i sprawiedliwi.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • sig(2019-01-28 10:50) Zgłoś naruszenie 71

    Ta nieszczęsna dama nie rozumie, że kto mówi o sobie, że jest wiarygodny, automatycznie traci wiarygodność. Jeśli ją w ogóle miał. Dama nie wie, co wypada mówić, co - nie. Chwalenie samych siebie niby jest najbezpieczniejsze. Niby, bo PZPR chwaliła siebie przez 45 lat, a ludzie się pukali w czółko.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • K.K.(2019-01-28 10:59) Zgłoś naruszenie 51

    Parafrazując powiedzenie L.M., nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy. Czyli poprosimy p. Mazurek o informację o tym, jak zakończy się sprawa dla p. B.M. Samo aresztowanie o niczym nie świadczy.

    Odpowiedz
  • sw(2019-01-28 11:20) Zgłoś naruszenie 61

    Oby to nie była akcja na pokaz. Biorą się za płotki aby ukryć prawdziwych aferzystów. Rozliczyć powinni b. ministra, który kłamał podając ilości śmigłowców i innego sprzętu, ale .......w następnym roku. Tak to się ciągnie aż do dziś. Kiedy to się zmieni?

    Odpowiedz
  • Zenon(2019-01-28 12:17) Zgłoś naruszenie 50

    A kiedy jasnowidz Glapa przewidzi wypuszczenie z aresztu?Mydlenie oczu "kozłem ofiarnym " a prawdziwy złodziej z dwórkami ma się dobrze!!

    Odpowiedz
  • Bintell(2019-01-28 17:09) Zgłoś naruszenie 00

    To nie chodzi o święte krowy, wiec wszystkie spekulacje na nic, bo moja teściowa ma najnowsze informacje z magla. Otóż Bartłomiej M kopnął kota, Mariusz Antoni K pociągnął kota za ogon, Robert K wyjadł kotu z miski, Radosław O rozlał kotu mleko, Agnieszka K głaskała kota pod włos, a Robert Sz podarował kotu pchły. Nie mogę podać o którego kota chodzi bo to tajemnica państwowa, a ujawnienie inicjałów właściciela byłyby zdradą stanu.

    Odpowiedz