Brudziński: Adam Glapiński przegrał debatę w sferze komunikacyjnej

12.01.2019, 09:09; Aktualizacja: 12.01.2019, 10:02
Joachim Brudziński

Joachim Brudzińskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Obara

Adam Glapiński przegrał debatę w sferze komunikacyjnej. Można było sprawę wokół zarobków współpracownic prezesa NBP załatwić szybciej, precyzyjniej - ocenił w sobotę w RMF FM szef MSWiA Joachim Brudziński.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • j.(2019-01-12 10:19) Zgłoś naruszenie 60

    Problem jest chyba szerszy i nie dotyczy bynajmniej tylko czasu obecnej władzy, bo zapewne sporo osób jest zatrudnionych w sferze publicznej na stanowiskach takich - powiedzmy - celebryckich, bo osoby zatrudnione na tych stanowiskach się raczej nie przepracowują, raczej nie robią wiele pożytecznego (jeśli w ogóle coś robią...), ale za celebrowanie własnej pozycji biorą niezłą kasę i to jest oczywiście patologia, ale trudno z nią walczyć, bo takie osoby oczywiście potrafią zadbać o to, że by mieć dobre stosunki w sferach władzy, z kim trzeba pić wódkę i być "na ty" itp. A przykłady byśmy chyba mogli znaleźć na samej górze...

    Odpowiedz
  • zs(2019-01-12 15:40) Zgłoś naruszenie 20

    Widać ,że Ci ludzie są oderwani od realiów w jakich żyją Polacy ,. NBP to nie ich folwark prywatny a jednostka Skarbu Państwa czyli nasza Obywateli -Wyborców, uświadamiamy im to jak nie rozumieją i nie wiedzą !!!. Wciskanie kitu dla mas , to się przeżyło, ludzie to widzą bo są często lepiej wykształceni i z większym doświadczeniem zawodowym i osiągnięciami niż Ci po filozofii ,historii decydują i wepchani z karuzeli lub ścianki, na posadki partyjne w branżach o których nie mają pojęcia .Wybrani bez konkursu (teraz są tego efekty) z kapelusza prezia Nowej zmiany, z płacą po 50- 80 tys. Ci ludzie mają zarządzać samowolnie naszymi aktywami w bankach ,procentami od lokat 1,2-1,4% - 20 % podatek Belki przy inflacji 2,7%. Za co my im jako wyborcy- podatnicy mamy płacić po 50 -80 tys. (3 razy więcej niż płace ministra, premiera,Prezydenta???, gdzie są regulaminy dla tej rozpasanej SSP-NBP i innych SSP. Przecież nad tym (kominami płacowymi ???) powinna być kontrola i bieżący nadzór władzy, chroniący przed samowolą i rozpasaniem, na koszt ludzi RP, którym mówi się, że stać dać przez Rząd tylko po 30-50 zł podwyżki do renty em. Lud to czyta jako zakłamanie i kit dla mas. Wyborcy patrzcie jak szybko się rozbisurmanili (nowa lepsza zmiana ) ,przecież to był super popis jak nas traktują !!!.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie