Szef MSZ: Główne działania dot. implementacji wyroku TSUE powinny być podjęte po ostatecznym orzeczeniu

17.11.2018, 11:34; Aktualizacja: 17.11.2018, 11:49
Jak zaznaczył szef MSZ, w ocenie strony polskiej "należy poczekać, żeby wprowadzić zmiany, jeżeli taka będzie ostateczna decyzja". "Myślę, że Polska będzie starała się zrealizować te oczekiwania Trybunału, ale należy to zrobić w taki sposób, aby nie zaburzyć funkcjonowania systemu sprawiedliwości w Polsce" - powiedział.

Jak zaznaczył szef MSZ, w ocenie strony polskiej "należy poczekać, żeby wprowadzić zmiany, jeżeli taka będzie ostateczna decyzja". "Myślę, że Polska będzie starała się zrealizować te oczekiwania Trybunału, ale należy to zrobić w taki sposób, aby nie zaburzyć funkcjonowania systemu sprawiedliwości w Polsce" - powiedział.źródło: PAP
autor zdjęcia: Rafał Guz

Główne działania rządu nakierowane na implementację wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE powinny być podejmowane już po ostatecznym orzeczeniu; chodzi o to, żeby nie podejmować pochopnych działań jeżeli nie ma tej ostatecznej pewności - powiedział w sobotę szef MSZ Jacek Czaputowicz.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

  • sw(2018-11-18 14:37) Zgłoś naruszenie 00

    Kluczenie i przeciąganie struny z tą unijną instytucją nic nie da. Oby nie skończyło się tysiącami euro kar za każdy miesiąc zwłoki. Vide sprawę Puszczy Białowieskiej i butne oświadczenia b. ministra. Chyba, że pis chce wyjść z unii mimo, że zarzeka się jaki jest prounijny. Zobaczymy.

    Odpowiedz
  • green(2018-11-17 13:10) Zgłoś naruszenie 05

    Wreszcie mowi rozsadnie. Wypelnianie orzeczen Sadu europejskiego"worosy" to ubezwlasnowolnienie kazdego panstwa. Rzady na to nie pozwola , bo to byla by sadokracja a wybory do parlamentow panstwowych byly by czysta fikcja.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie