Duda: Chcemy, by do SN i wymiaru sprawiedliwości przyszło nowe pokolenie

09.10.2018, 20:52; Aktualizacja: 09.10.2018, 21:07
Prezydent RP Andrzej Duda podczas wykładu zorganizowanego przez przez Europa Institut w ramach dorocznego Wykładu Churchillowskiego na Uniwersytecie w Zurychu.

Prezydent RP Andrzej Duda podczas wykładu zorganizowanego przez przez Europa Institut w ramach dorocznego Wykładu Churchillowskiego na Uniwersytecie w Zurychu.źródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

Chcemy, by do SN i wymiaru sprawiedliwości przyszło nowe pokolenie; ludzie, którzy karierę zawodową rozpoczęli po 1989 r.- powiedział prezydent Andrzej Duda na Uniwersytecie w Zurychu. Zapewnił, że w Polsce obecnie wszystkie przemiany odbywają się z zgodnie z konstytucją.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • No to(2018-10-10 11:38) Zgłoś naruszenie 30

  ... czas najwyższy pozbyć się z PiS-u Piotrowiczów, Kryżych, Czabańskich, Pietrzaków, Wolskich, Jasińskich itd. itp. dziadków.

  Odpowiedz
 • Ładnie to tak(2018-10-10 11:35) Zgłoś naruszenie 30

  podsumowywać dorobek starszych pokoleń ??? Nie godzi się prezydentowi takich słów używać !

  Odpowiedz
 • Może tak być,(2018-10-10 18:41) Zgłoś naruszenie 10

  ... że w trakcie ewentualnej drugiej kadencji ktoś tak samo powie o panu prezydencie. Choć mówią to już teraz !

  Odpowiedz
 • Inspektor Pracy(2018-10-09 22:58) Zgłoś naruszenie 10

  Panie Prezydencie -aby w SN była sprawiedliwość trza najpierw rozliczyć się z tymi co prace rozpoczeli przed 1989r czyli z Tymi co pracowali od 15r zycia,także w szkodliwych i nieb warunkach pracy jak w oparach rtęci, izotopów promieniotwórczych , pyłów i gazów wybuchowych oraz trujących , z urządzeniami niebezpiecznych napięć i bardzo wysok temp oraz wysok cisnień zasuwał ,w soboty i święta na wszystkich zmianach bez dni zamiennie wolnych --ludzi Tych wręcz Okradziono cynicznie i bezczelne wstecznie dzialająca Ustawą Pomostową ze złamaniem wszystkich zasad i praw .Powiedzcie Nam Politycy ---Ci z każdej opcji –sprawiedliwej też ! Jakimi BARBARZYŃCAMI trzeba być aby robotnikom mającym po 45 lat składkowych pracy ,zatrudnionym od 15r zycia --kiedyś w szkodliwych i nieb war pracy – okradzionym wstecznie z nich Ustawą o Emeryturach Pomostowych , zatrudnianym za komuny także w dni ponad- ustawowe dodatkowo bez dni zamiennie wolnych także w soboty i święta nie udzielić emerytury bez względu na wiek? Juz zapomnieliście co to zwykła przyzwoitość?--a pan pamięta o Nich?

  Odpowiedz
 • zawiedziony(2018-10-10 19:47) Zgłoś naruszenie 10

  Do SN dostało się wielu wykładowców UW. Do części miałem mały szacunek, do części bardzo duży. Teraz nie mam żadnego... Jak maja uczyć prawa, skoro sami akceptują jego łamanie?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie