Karczewski: Słowa Fulopa obraźliwe dla mnie i Polski; to nieprawdziwe zarzuty

05.05.2018, 17:23; Aktualizacja: 05.05.2018, 17:35
Pomnik Katyński jest usytuowany w Jersey City, w stanie New Jersey, na placu Exchange Place. Amerykanie polskiego pochodzenia z New Jersey i Nowego Jorku wybrali go na miejsce manifestacji w rocznicę zbrodni katyńskiej, a ostatnio także katastrofy smoleńskiej.

Pomnik Katyński jest usytuowany w Jersey City, w stanie New Jersey, na placu Exchange Place. Amerykanie polskiego pochodzenia z New Jersey i Nowego Jorku wybrali go na miejsce manifestacji w rocznicę zbrodni katyńskiej, a ostatnio także katastrofy smoleńskiej.źródło: ShutterStock

To co napisał burmistrz Jersey City Steven Fulop jest obraźliwe w stosunku do mnie, ale też do Polski; to bardzo ostre i zupełnie nieprawdziwe zarzuty - powiedział w sobotę marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Zapowiedział też podjęcie kroków prawnych ws. wpisu burmistrza.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • aha(2018-05-05 19:06) Zgłoś naruszenie 21

    Faszystowskie organizacje za PiS kwitną. Kościół faszystom błogosławi. Watykan każe rodzić i wspiera każdą organizację, która żąda bohaterstwa kobiety z racji jakiegokolwiek poczęcia. Watykan każe niepełnosprawnym żyć niegodnie za nędzną jałmużna - dla siebie Korytnicy PiS-mańscy i watykańscy biorą ile się im ,,należy" za pokropek, a politykierzy za zręczne okłamywanie suwerena. Dla was piekło dla nas raj o patataj narodzie i narodzony niepełnosprawny patataj.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie