Uczestnicy warszawskiego marszu "Czarna Środa" przed siedzibą Nowoczesnej

17.01.2018, 19:17; Aktualizacja: 17.01.2018, 19:25
Protestujący jeszcze przed rozpoczęciem marszu wyczytywali nazwiska posłów, którzy głosowali za odrzuceniem projektu "Ratujmy Kobiety 2017". Po wyczytaniu każdego krzyczeli: "Oddaj mandat".

Protestujący jeszcze przed rozpoczęciem marszu wyczytywali nazwiska posłów, którzy głosowali za odrzuceniem projektu "Ratujmy Kobiety 2017". Po wyczytaniu każdego krzyczeli: "Oddaj mandat".źródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Uczestnicy warszawskiego marszu "Czarna Środa", sprzeciwiający się zaostrzeniu przepisów dot. aborcji przeszli sprzed siedziby PO do biura Nowoczesnej na Nowym Świecie. Do protestujących wyszedł poseł Mirosław Suchoń, który zapewnił o otwartości klubu do rozmów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Tylko dwa projekty?(2018-01-17 22:36) Zgłoś naruszenie 11

    Jeżeli Nowoczesna chce ugłaskać kobiety zarażone wścieklizną, muszą złożyć do Sejmu co najmniej cztery projekty dot. "usuwania aborcji".

    Odpowiedz
  • ZXCQ(2018-01-17 20:10) Zgłoś naruszenie 14

    Odnoszę wrażenie że Sejmem, Polską i TVP rządzi partia kapłańska. Stosunek do spraw rozrodu i WOŚP zarządów: tej partii i TVP jest ich rynsztokowo-chamską wizytówką! To te podmioty nakręcają spiralę nienawiści w Polsce! Jedynymi rodzynkami w tym bagnie to: Duda, Morawiecki, Kaczyński, Kukiz i Szydło! Im więcej nakazów, zakazów i dogmatów, to tym wyższy jest wskaźnik głupoty i oszustwa ! ZXCQ

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie