Prasa o fiasku niemieckiej koalicji: Jeszcze jeden kryzys w Europie

21.11.2017, 11:02; Aktualizacja: 21.11.2017, 11:21
"Europie nieoczekiwanie przybył w niedzielę jeszcze jeden kryzys" - pisze we wtorek Berthold Kohler na łamach "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

"Europie nieoczekiwanie przybył w niedzielę jeszcze jeden kryzys" - pisze we wtorek Berthold Kohler na łamach "Frankfurter Allgemeine Zeitung".źródło: ShutterStock

Niemieccy komentatorzy nie kryją zaniepokojenia skutkami fiaska rozmów o koalicji rządowej w kraju dla polityki międzynarodowej. Ich zdaniem Niemcy mogą stracić opinię wzorowej demokracji. Za jedną z przyczyn niepowodzenia uważają spór o politykę migracyjną.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • sn(2017-11-21 12:46) Zgłoś naruszenie 00

    UE brnie w złym kierunku, nie słucha ludów,brak demokratycznie bezpośrednio wybranych odpowiedzialnych władz stąd często błędne zarządzanie!. kom.DGP.No tak zrobiła dużo dobrego dla Niemiec ,UE w tym dla RP i potknęła się na błędzie osobistego wydania i na własne życzenie, ryzyko (bo bez konsultacji demokratycznych w kraju i państwami UE, chociaż wciskała na siłę( co wywoływało oburzenie i nie potrzebne kłótnie w krajach), później zaproszonych na żywioł gości migrantów w tym terrorystów bez żadnej ich dokładnej kontroli. To są błędy za które teraz płaci Pani i jej partia , a szkoda przecież Niemcy uchodzili za racjonalny naród !.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie