statystyki

Trump wraca do krajowych kłopotów

autor: Bartłomiej Niedziński29.05.2017, 07:31; Aktualizacja: 29.05.2017, 08:54
Donald Trump odwiedził Arabię Saudyjską, Izrael, Autonomię Palestyńską, Watykan oraz wziął udział w szczycie NATO w Brukseli i grupy G7 na Sycylii.

Donald Trump odwiedził Arabię Saudyjską, Izrael, Autonomię Palestyńską, Watykan oraz wziął udział w szczycie NATO w Brukseli i grupy G7 na Sycylii.źródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: CIRO FUSCO

Prezydent podczas pierwszej zagranicznej podróży uniknął wpadek, ale nie uciekł od kontrowersji związanych z jego niejasnymi kontaktami z Rosją.

Donald Trump odwiedził Arabię Saudyjską, Izrael, Autonomię Palestyńską, Watykan oraz wziął udział w szczycie NATO w Brukseli i grupy G7 na Sycylii. Pewną kontrowersję podczas ostatniego spotkania wzbudziła jego odmowa poparcia ustaleń paryskiego szczytu klimatycznego, co jednak – znając poglądy Trumpa – wielkim zaskoczeniem nie było.

Jednak kryzys polityczny wynikający z niejasnych kontaktów z Rosją jeszcze się pogłębił w czasie dziewięciodniowej nieobecności prezydenta w Waszyngtonie.


Pozostało 82% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie