statystyki

CBŚP wkroczyła do redakcji „Faktów i Mitów”. Redaktor naczelny zatrzymany

16.02.2016, 13:35; Aktualizacja: 16.02.2016, 19:35
"Fakty i Mity"

"Fakty i Mity"źródło: Inne

Do redakcji tygodnika „Fakty i Mity” 15 lutego wkroczyli funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji. Redaktor naczelny tygodnika Roman Kotliński został zatrzymany – donosi serwis wirtualnemedia.pl.

Reklama


Reklama


Jak informuje portal, akcja CBŚP odbyła się na zlecenie Prokuratury Apelacyjnej w Łodzi. Funkcjonariusze mieli zabezpieczyć dokumenty znajdujące się w redakcji oraz kopie dysków.

Jak twierdzi Błaja News, wydawca „Faktów i Mitów”, w sprawie tygodnika nie toczy się żadne śledztwo, a prokuratura nie wzywała nigdy redakcji do przedstawienia dysków oraz dokumentów.

- To chyba bezprecedensowe wydarzenie w dziejach mediów w III RP - tak co do skali przeszukań, jak i faktu, że najście służb na redakcję nie miało związku z żadną naszą publikacją – powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Adam Cioch, członek zarządu spółki Błaja News.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Reklama


Źródło: Źródło zewnętrzne

Reklama

  • KALIF(2016-02-16 14:58) Odpowiedz 89

    w tym brukowcu pracuje zabójca Ks. POPIELUSZKI SB-ek PIOTROWSKI

  • zofia(2016-02-16 15:21) Odpowiedz 76

    To prowokacja mająca kompromitować rząd i ma dać KODerastom pretekst do ataków na rząd w kraju i na arenie międzynarodowej! Kto to zlecił i w jakim celu? To mi wygląda na prowokację,żeby skompromitować rząd i pokazać,że nie ma wolności słowa,bo władze wdzierają się do redakcji mediów.Kto to zlecił?

    Pokaż odpowiedzi (1)
  • sumieniemaryli(2016-02-16 15:06) Odpowiedz 65

    jaka władza, taki wróg. Gdyby PO strzelało z podobnego kalibru, to nie mierzyłoby we wprost tylko w gazetki parafialne.

  • KALIF(2016-02-16 17:18) Odpowiedz 64

    HEJ POTOMKOWIE KACAPSKIEGO PLEMIENIA NA NIĆ WASZE UJADANIE ,BIĆ I GONIĆ BOLSZEWIKÓW

  • tylko polska krew(2016-02-16 15:32) Odpowiedz 55

    Władza wali pałą w słowo boże dla bystrych, idą ciężkie czasy

  • Leo(2016-02-16 14:53) Odpowiedz 55

    Im mniej złodziejom, tym więcej dzieciom na 500+.

  • drastyk(2016-02-16 15:25) Odpowiedz 57

    To dopiero początek inwigilacji i zastraszania dziennikarzy -na próbę! Potem zacznie się ,,polowanie na czarownice" ! IV RP wejdzie na złe do historii Polski- z wszystkimi tego negatywnymi i okrutnymi konsekwencjami! Masz POLSKO -czego chciałaś- wstecznictwa, oszołomstwa, bezkarnego bezprawia i zawracania Polski z drogi nowoczesnego rozwoju! Wbrew temu,co dziś głosi M.Morawiecki- superBankster PiS (b. Prezes hiszpańskiego banku BZ WBK) !! INNOWACYJNOŚCI - pseudoWicePremierze - nie da się politycznie, ustawowo i nakazowo ZADEKRETOWAĆ !! Trzeba ją mieć w umysłach rozumnych Polaków, a nie PiS-owskich oszołomów! OHYDA!!

  • nie srajcie do butelek bo wam szyjka wejdzie......(2016-02-16 16:05) Odpowiedz 53

    w dupsko.Grymas POstkomunistów widoczny w każdym publicznym miejscu,ale nic wam z tego bełkotu i szowinizmu władzy nie wyjdzie bo ludzie was POstkomunistów wykleli na zawsze.

  • normalny(2016-02-16 14:14) Odpowiedz 42

    Cały komentarz,mieści się w jednym słowie ,k------o.

  • dziadek Franek(2016-02-16 15:20) Odpowiedz 41

    Wyrok ws. "infoafery". 4,5 roku w zawieszeniu dla głównego oskarżonego, Andrzeja M. Jest wyrok w sprawie tzw. infoafery. Główny oskarżony, Andrzej M. został skazany na 4,5 roku więzienia w zawieszeniu i 93 tysięcy złotych grzywny(sic!). To wynik dobrowolnego poddania się przez M. karze, na co zgodziła się prokuratura.(co to k....a wasza poststalinowskoubecko chazarska mać za wyrok? pytam!)

  • Anonimus(2016-02-16 14:21) Odpowiedz 24

    hehe kolejna aferka się kręci :D