statystyki

Jurek Owsiak: Postanowiłem zostać w WOŚP

08.03.2014, 13:46; Aktualizacja: 08.03.2014, 14:33
  • Wyślij
  • Drukuj
Jurek Owsiak

Jurek Owsiakźródło: newspix.pl

Jurek Owsiak nie zamierza odchodzić. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy chciał zrezygnować ze swojej funkcji pod wpływem wielu złośliwych komentarzy podczas ostatniego finału Orkiestry.





W rozmowie z Informacyjną Agencja Radiową Jurek Owsiak przyznaje, że był zdecydowany odejść, ale szybko zmienił zdanie. "Był taki moment, że w obliczu takiego brutalnego ataku myślałem sobie, że skoro ludzie mają ze mną problem, to może lepiej zrezygnować, by nie szkodzić Orkiestrze. Dostałem jednak wiele wyrazów wsparcia, zarówno od społeczeństwa, jak i od mojej fundacji. Wszystko to sprawiło, że postanowiłem zostać i nie dać się" - tłumaczy Jurek Owsiak.

Tegoroczny 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie pobił rekord - zebrano 52 miliony 448 tysięcy 765 złotych i 49 groszy. To prawie o 2 miliony więcej niż rok temu




  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:IAR
Tagi:z kraju
czytaj więcej w e-DGPczytaj więcej w e-DGP

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Komentarze: 10

  • 1: Debil z IP: 62.122.124.* (2014-03-09 10:08)

    Jurkiem on był, jako małolat. Teraz jest Jerzym - matoły jedne - i to ważnym Jerzym. Paniali.

  • 2: j-agat z IP: 178.235.176.* (2014-03-09 10:40)

    Pewnie.Takie konfitury !?

  • 3: obserwujacy z IP: 178.56.233.* (2014-03-09 17:54)

    Oczywiscie ze nie odejdzie,...to jest Super koryto,...a od takiego koryta gdzie sa same smakolyki w postaci kasy,...to jesli sie juz zasmakowal to trudno bedzie przegnac. To tak jak z tym w chlewni,...czy ktos slyszal zeby swinie mozna bylo odpedzic od koryta?

  • 4: kolo z IP: 83.7.94.* (2014-03-09 18:45)

    A szkoda!!! Bo ucierpią może'" wykłady",chociaż dotąd nie wiadomo jakie tematy "wykładowca" porusza,a może powie coś o swoim wykształceniu?Sądząc po zachowaniu,musi jest bardzo wysokie!!!

  • 5: crank z IP: 83.7.130.* (2014-03-09 19:21)

    Za takie slowa jak Twoje "obserwujacy" powinni sadzac na krzeslo elektryczne. Wstyd mi w takich chwilach ze jestem Polakiem. Glebie Twojego braku rozumu moglby zrozumiec jedynie drugi taki sam bezmozg. Dlatego nawet nie zapytam na czym opierasz swoje watpliwe rewelacje.

  • 6: zbysiunia z IP: 194.146.255.* (2014-03-09 21:31)

    jurus odejdz - ie rob cholewy

  • 7: zbysiunia z IP: 194.146.255.* (2014-03-09 21:39)

    do cranka-wczesniej dla kasy jurus falszowwl witraze i sprzedawal jako zabytkowe W swoiej glupocie przexhwalal sie tym Teraz nie musi jest inna kasa

  • 8: Zb z IP: 213.192.74.* (2014-03-10 06:38)

    Jakie to szczęście, że zostaje. Tak się "cieszę"

  • 9: koryciarz z IP: 217.73.250.* (2014-03-10 07:09)

    odejdziesz i to szybciej niż ci się zdaje pomyśl o honorze

  • 10: Marquz z IP: 93.92.9.* (2014-03-10 16:24)

    Do wszystkich przeciwnikow Jurka: nic nie da wasze nienawistne ujadanie!!! Normalni ludzie sa jednak w Polsce i szanuja Jurka i sa wdzieczni i wspieraja i wspierac beda WOSP. Do konca życia! A politycy z waszej dziwnej partii sa bezużyteczymi szkodnikami. A wy jak barany za nimi jakbyscie swoich głów nie mieli. Wstydzcie sie bo szkodzicie też wszystkim chorym i potrzebujacym, może waszym dzieciom albo wnukom?

Poradniki

Galerie