statystyki

Parodia strony prezydenta: Bronisław Komorowski nazywany "durniem", a jego żona "kaszalotem"

26.08.2013, 19:47; Aktualizacja: 26.08.2013, 20:47
  • Wyślij
  • Drukuj
Screen strony prezydent.pw

Screen strony prezydent.pwźródło: Materiały Prasowe

W internecie powstała strona parodiująca oficjalną stronę prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jest pełna błędów ortograficznych, a prezydent jest nazywany na niej "durniem" i "Bredziesławem Komoruskim".

reklamareklama


Strona jest dokładną kopią strony prezydent.pl. Znajdują się na niej informacje dotyczące aktywności Bronisława Komorowskiego. Jest jednak pełna błędów ortografcznych, prezydent jest nazywany na niej "Bredziesławem Komoruskim", a we flagę UE został wpisany sierp i młot. 

Jeden z wpisów na oficjalnej stronie prezydenta został poświęcony wizycie Bronisława Komorowskiego na pokazach Air Show w Radomiu. Wpis został również sparodiowany na stronie prezydent.pw. Czytamy na niej: "Świentem lotnictwa polskiego, lotnikuw, a takrze wszystkih pżyjaciuł polskiego - i nie tylko polskiego nieba - nazwał prezydent rozpoczęte w sobotę pokazy lotnicze". Wpis został zatytułowany "Dureń na pokazah Air Show w Radomiu".

Poza obraźliwymi słowami pod adresem prezydenta twórcy strony dopuścili się plagiatu strony prezydent.pl.

Kancelaria Prezydenta nie komentuje tego incydentu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję


reklama  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:gazetaprawna.pl

reklama

Komentarze FB:

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

reklama