statystyki

Parodia strony prezydenta: Bronisław Komorowski nazywany "durniem", a jego żona "kaszalotem"

26.08.2013, 19:47; Aktualizacja: 26.08.2013, 20:47
Screen strony prezydent.pw

Screen strony prezydent.pwźródło: Materiały Prasowe

W internecie powstała strona parodiująca oficjalną stronę prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jest pełna błędów ortograficznych, a prezydent jest nazywany na niej "durniem" i "Bredziesławem Komoruskim".

Reklama


Reklama


Strona jest dokładną kopią strony prezydent.pl. Znajdują się na niej informacje dotyczące aktywności Bronisława Komorowskiego. Jest jednak pełna błędów ortografcznych, prezydent jest nazywany na niej "Bredziesławem Komoruskim", a we flagę UE został wpisany sierp i młot. 

Jeden z wpisów na oficjalnej stronie prezydenta został poświęcony wizycie Bronisława Komorowskiego na pokazach Air Show w Radomiu. Wpis został również sparodiowany na stronie prezydent.pw. Czytamy na niej: "Świentem lotnictwa polskiego, lotnikuw, a takrze wszystkih pżyjaciuł polskiego - i nie tylko polskiego nieba - nazwał prezydent rozpoczęte w sobotę pokazy lotnicze". Wpis został zatytułowany "Dureń na pokazah Air Show w Radomiu".

Poza obraźliwymi słowami pod adresem prezydenta twórcy strony dopuścili się plagiatu strony prezydent.pl.

Kancelaria Prezydenta nie komentuje tego incydentu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze FB:

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama