Pijany kierowca zabił 6 osób w Kamieniu Pomorskim. Policja: Mógł wjechać w tych ludzi z premedytacją

02.01.2014, 07:20; Aktualizacja: 02.01.2014, 07:23
Policja

Policjaźródło: ShutterStock

Tragedia w Kamieniu Pomorskim. Pijany kierowca wjechał w grupę pieszych. Zginęło sześć osób, dwoje dzieci walczy o życie. Policja nie wyklucza, że 26-letni sprawca najechał na ludzi z premedytacją.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (22)

  • kierowca(2014-01-02 07:42) Zgłoś naruszenie 20

    Ten drogowy bandyta powinien zawisnąć na stryczku.Ale nasza rynsztokowa ojczyzna będzie pielęgnować tego mordercę w pace na kosz podatników.To śmieszny i idiotyczny wyrok.

    Odpowiedz
  • Kuba(2014-01-02 12:49) Zgłoś naruszenie 00

    A czy gnojek który styranym pracą od 15 roku zycia wydłuzył wiek emerytalny PO to aby go nie dozyli i odebrał wcześniejsze emerytury tym co pracowali w szkodliwych i niebezpiecznych gdy POlicji i Wojsku powiedział że nie zmienia się reguł gry podczas pracy -nie doprowadził z premedytacją do cierpienia i śmierci wielu !

    Odpowiedz
  • magda(2014-01-08 20:08) Zgłoś naruszenie 00

    śmierć za śmierć !!!

    Odpowiedz
  • KARA KARA KARA !!!(2014-01-02 18:37) Zgłoś naruszenie 00

    Śmierć za Śmierć !

    Odpowiedz
  • Tak dalej nie można !!!!!!!!!!!(2014-01-02 18:34) Zgłoś naruszenie 00

    DO NASZEGO NIEROZGARNIĘTEGO RZĄDU !!!

    Ludzie obudźcie się !!!

    Przestańcie ludziom mamić oczy !!!

    Weźcie się za porządną robotę !!!

    Lenie patentowane !!!

    Gdyby komuś z rządu taki morderca zabił żonę, męża, córkę, syna lub kogoś bliskiego to nie wiem co by się działo , chyba by go powiesili !!!

    A tak to zginęli zwykli ludzie, szare myszki, dla nikogo z rządu nieważni więc sprawa za tydzień ucichnie.

    Boże jakie to niesprawiedliwe !!!

    Kiedy zaczną rządzić normalni ludzie ???

    Odpowiedz
  • śmierć dla zabójcy !!!!!!!!(2014-01-02 18:22) Zgłoś naruszenie 00

    Ten koszmarny wypadek to wina naszego PREMIERA !!!
    Dopóty ten ,, człowiek '' będzie rządził dopóki takie rzeczy będą miały miejsce !!!
    Tusk daje przyzwolenie zabójcom w samochodach wsiadać pijanym do samochodów a później efekty tego są takie jakie są.
    Tusk musi odejść jak najszybciej, ten człowiek niszczy naszą ojczyznę !!!
    PIS chciało wprowadzić dla takich zabójców karę śmierci no ale wtedy sam Tusk za to co robi sam był by poddany takiej karze.
    Mam nadzieję że Polacy pójdą po rozum do głowy i w przyszłych wyborach wybiorą mądrze.
    A teraz można tylko współczuć rodzinom bliskim. Tym zabitym ludziom życia już się nie wróci, można tylko się modlić za te sierotki które przeżyły.
    Aż żal ściska serce !!!

    Odpowiedz
  • parobek(2014-01-02 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    Tak kara smierci tylko ze polskie prawo jest jak pajeczyna pod grubym peknie a chudego zatrzyma

    Odpowiedz
  • PoprawnyPolak(2014-01-03 12:26) Zgłoś naruszenie 00

    dostać dożywocie , a nie 15 lat więzienia ! Bydlak z niego .

    Odpowiedz
  • Konrad(2014-01-04 11:04) Zgłoś naruszenie 00

    Witam
    Nie będę już wypisywać wszystkich obelg jakie mi przychodzą do głowy i pomysłów na dotkliwe ukaranie tego pijaka.
    Chciałem natomiast zwrócić uwagę na ważną rzecz, która jest jakby nie zauważalna.
    Jeśli ktoś uczestnicząc np. w pobiciu drugiej osoby, kradzieży rozbójniczej, gwałtu, morderstwie NIE CZYNIŁ TEGO, JEDYNIE SIĘ BIERNIE PRZYGLĄDAŁ: odpowiada za współudział !!! Jest sądzony za współudział lub za nieudzielenie pomocy.

    CO ZATEM Z TRZEŹWĄ DZIEWCZYNĄ TEGO IDIOTY ???!!!?

    TEŻ POWINNA MIEĆ POSTAWIONE ZARZUTY.
    Pozwoliła mu na jazdę po wódzie, mało tego wsiadła z nim do samochodu i nic nie zrobiła żeby mu uniemożliwić taką podróż.
    TO jest ważna kwestia w tej histori, która gdzieś ucieka i nie jest poruszana.

    Odpowiedz
  • Babcia(2014-01-02 13:28) Zgłoś naruszenie 00

    Dożywocie,kara śmierci,25 czy 15 lat? Po co? Pytam się.Wystarczyło by,żeby policja nie przejęła go od razu,chwila zwłoki i podejrzewam że ludzie sami by mu karę wymierzyli. Ja bynajmniej na nic bym się nie oglądała jeśli tam w tym momencie byłabym.

    Odpowiedz
  • F-sz(2014-01-02 08:06) Zgłoś naruszenie 00

    Można insynuować, iż policjanta chciał zabić za to powinna być kara śmierci i to bez sądu na miejscu wypadku poprzez strzał ostrzegawczy w tył głowy. Szkoda tylko rodziny mordercy oraz zamordowanych. Współczuje

    Odpowiedz
  • Michał(2014-01-02 08:30) Zgłoś naruszenie 00

    I weź tu człowieku bądź przeciwko karze śmierci. A teraz będziemy utrzymywać tego zwyrodnialca za 2 tysiące miesięcznie.

    Odpowiedz
  • Leo(2014-01-02 11:05) Zgłoś naruszenie 00

    "Policja nie wyklucza, że 26-letni sprawca najechał na ludzi z premedytacją."
    Chodzi o wlepienie sprawcy wyroku dożywocia, bo zginął policjant, tak? Czy zawsze wypadki samochodowe są sprawdzane pod kątem "premedytacji"? Czy przebrany policjant znęcający się nad uczestnikiem manifestacji 11 listopada 2012 był posądzony o chęć zabójstwa? Trzeba kategorycznie i ostro potępić sprawcę ale trzeba mieć również trzeźwe spojrzenie zamiast chęci zemsty.

    Odpowiedz
  • Solidniej karać za jazdę po pijaku(2014-01-02 10:58) Zgłoś naruszenie 00

    Mandat minimum 5 tys zł i dodatkowo np. zarekwirowanie i przepadek auta...

    I mamy problem rozwiązany...

    Bo inne sposoby typu przemawianie do rozsądku kierowców czy drogie reklamy w TV są stratą czasu i pieniędzy...

    Odpowiedz
  • obłuda(2014-01-02 10:34) Zgłoś naruszenie 00

    W sprawie tego tragicznego wypadku w Kamieniu Pomorskim wypowiada się wielu posłów i dziennikarzy zapomnieli, że wielu z nich też jeździło po "pijaku" samochodem. Dzięki immunitetowi/posłom/ im nic nie grozi. To jest skandal! A pan Tusk nich zacznie od swego gniazda rozliczać się z pijakami i aferzystami a nie zamiatać pod dywan !!!
    a co powie pan Owisiak? "róbta co chceta??? no i mamy skutki

    Odpowiedz
  • Michał(2014-01-02 10:19) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli już nie kara śmierci to chociaż ciężkie roboty. Niech zwożą do zakładów karnych wielkie głazy i niech w nie napierdzielają młotami przez 10 godzin dziennie. Ot tak, żeby tylko coś robili. Nie dla zarobku ale dla kary. Po paru dniach płakaliby nie mogąc spać z bólu rąk.

    Odpowiedz
  • iwa(2014-01-02 09:37) Zgłoś naruszenie 00

    Mylisz sie tylko jak wypadki ludzi z górnej półki to są odszkodowania renty dla rodziny a gdy szaraczki zginą to tylko po sądach muszą o swoje sie dopominać.Pijak każdy bez wyjatku powinien być pozbawiony prawa jazdy a kara smierci powinna wrócić.

    Odpowiedz
  • latka(2014-01-02 09:10) Zgłoś naruszenie 00

    iwa chcesz powiedziec ze nikt by nawet nie naglosnil tego w mediach?to nie kot czy pies tylko 6 osob ,a gdyby to byl to ktos z twojej rodziny tez nie widzialabys powodow by o tym pisac,a moze ty kolezanka pijaka kierowcy,

    Odpowiedz
  • latka(2014-01-02 09:04) Zgłoś naruszenie 00

    nie do paki tylko cieszkiej pracy zarobic na utrzymanie i rekompesate za krzywdy wyzadzone rodzina poszkodowanych,bylaby nauczka ,chociaz zyc z tym to nie takie proste,jak tak dalej bedzie to wiekszosc spoleczenstwa zginie pod kolami takich i podobnych idiotow ,a nie smiercia naturalna,wyrazy wspolczucia dla rodzin.

    Odpowiedz
  • Rekwirować samochody pijanym(2014-01-02 09:03) Zgłoś naruszenie 00

    Tak jak na Białorusi...tam to przyniosło szybko pozytywne skutki.

    Odpowiedz