CBA złożyło zawiadomienie ws. Hofmana. Poseł zawiesił działalność w PiS

22.11.2013, 11:41; Aktualizacja: 22.11.2013, 15:25
Adam Hofman

Adam Hofmanźródło: Newspix
autor zdjęcia: Jacek Herok

Prokuratura sprawdzi oświadczenia majątkowe posła PiS Adama Hofmana. Poseł zawiesza swoje członkostwo w partii i klubie PiS, a Jarosław Kaczyński powiedział, że Hofman nie będzie już rzecznikiem partii.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (31)

  • Jaś Niedowiarek(2013-12-16 23:56) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wierzę, by CBA zatrudniało aż takich nieuków, którzy nie widzieli, że podatek od czynności cywilnoprawnych (pożyczki Hofmana) że przekraczał kwot kwalifikujących te czyny jako przestępstwa. A jako wykroczenia dawno się przedawniły.
    Więc o co chodzi??? Zamówienie polityczne? Czyżby nikt się nie odważył wyjaśnić "zamawiającym" że to będzie knot i kupa śmiechu (bo chyba ktoś jednak rozumiał sprawę). Nieuki czy tchórze? Jedni i drudzy: won. W interesie "zamawiających", bo jeśli nawet czują się tak silni, że złamali CBA, to powinni wiedziec, że raczej wcześniej niż później CBA wsadzi ich na większą jeszcze minę - ze strachu albo z nieuctwa.
    A może wpuszczono CBA na minę, celowo podsuwając Hofmana i dowody, uzasadniające oskarżenie, które (dowody) się jakoś rozmyły? Osiągnięto dużo, bo skompromitowano CBA, uprawdopodobniono istnienie "zamówienia" , wykazano kryształowość PISu (natychmiastowa reakcja) i Hofmana (od razu ustąpił). Punkty dla PISu!!! Nieźle wymyślone. Ale czy prawdziwe?
    Doświadczenie życiowe wskazuje, że to jednak tępota CBA i wielka wola przypodobania się.
    O tempora, o mores...

    Odpowiedz
  • ola(2013-11-23 16:47) Zgłoś naruszenie 00

    może wreszcie koniec tego buca cieszę się

    Odpowiedz
  • kazek(2013-11-23 10:34) Zgłoś naruszenie 00

    Aferę wykrył już w 2009roku Kamiński i dlatego go tuskowaci odwołali.

    Odpowiedz
  • gmn(2013-11-23 10:23) Zgłoś naruszenie 00

    Ha ha ha. No i co Hofman, zniknął ci ten uśmieszek z fasady.

    Odpowiedz
  • zochna(2013-11-22 23:21) Zgłoś naruszenie 00

    Jak wszystkich, to wszystkich - czas wrócić do Palikota (oj wiele "zapomniał" wpisać do oświadczenia ze wzgledu na swoje "filozoficzne wykształcenie", jak glupio tłumaczył sąd, potem do prezydenta Adamowicza z Gdańska i wielu wielu innych po obu stronach. Jak sa tacy zapominalscy, to niech za to płacą, taka niepamięć powinna wykluczać z posłowania, gapiostwo jest szkodliwe dla stanowienia prawa w Polsce.

    Odpowiedz
  • zoro(2013-11-22 22:45) Zgłoś naruszenie 00

    Kurde nie będę musiał zmieniać kanału w telewizji , gosciu reprezentuje same najgorsze cechy szkoda gadać , radosna nowina

    Odpowiedz
  • do 27 = TF(2013-11-22 21:41) Zgłoś naruszenie 00

    Korekta % podatku ...
    W tym przypadku może być zastosowany podatek sankcyjny = 20 %,
    a to już dla niektórych może nie być ... "mały Pikuś".
    Btw ... Nie widzę w tekście kwoty pożyczki = 2 000 zł.
    Zapewne to informacja ... od Adasia ?
    Ostrożnie z tym ... przypominaniem !

    Odpowiedz
  • TF(2013-11-22 21:02) Zgłoś naruszenie 00

    Przypominam debilom.że podatek od przyjętej kwoty wynosi 2 procent czyli łącznie przez pięć lat nie zapłacił 2000 zł czyli 400 zł rocznie Druga afera dorszowa .Brawo CBA

    Odpowiedz
  • kaczor Donald(2013-11-22 20:01) Zgłoś naruszenie 00

    Te pozorowane akcje już mnie nie ruszają

    Odpowiedz
  • TELEWIZJA rEPUBLIKA ,RZETELNA,BEZ CENZURY(2013-11-22 19:13) Zgłoś naruszenie 00

    Nowa ciekawa,rzetelna bez cenzury TelewizjaRepublika , pl
    Przekonaj sie,przekazuj innym

    Odpowiedz
  • nas Rajna pis(2013-11-22 18:23) Zgłoś naruszenie 00

    Takie są "prawdziwe" (?) - czyli wredne i fałszywe oblicza tych " zawsze niewinnych" "prawych i sprawiedliwych" ! W ciągu 24 godzin zmieniają front o 180 stopni, kiedy tylko mają w tym interes . Ale czego się spodziewać po tej chlewni ? Wszak prezes otacza się głównie takimi szujami ! Ciągnie swój do swego !

    Odpowiedz
  • kola(2013-11-22 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    Typowa "maskirowka"- sowiecki sposób odwrócenia uwagi od rzadu Tuska.

    Odpowiedz
  • emil(2013-11-22 18:02) Zgłoś naruszenie 00

    A jakoś cicho jest w sprawie Tomczykiewicza i jego żony, którzy to zarobili na lewo na państwowej firmie ponad sidemdziesiąt milionów. Sprawa opisana w gazetach i przemilczana przez PO

    Odpowiedz
  • STANSI(2013-11-22 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    PANIE TUSK UCZ SIE PAN OD PANA KACZYNSKIEGO JAK SIE ROBI JEŻELI JEST JAKIES PODEJRZENIE WOBEC POSŁA ...

    Odpowiedz
  • STANSIS(2013-11-22 17:02) Zgłoś naruszenie 00

    Przeciez EWENTUALNE NIE ZAPŁACENIE PODATKU TO NIE KORUPCJA JAK PISZA NIEKTORE dupki !!! TERAZ ZAPŁACI EWENTULANIE KARE FINAS . CZYLI DOMIAR I TYLE .

    Odpowiedz
  • Patriota(2013-11-22 16:23) Zgłoś naruszenie 00

    Kaczmarek jest niezly,podejrzeaam ze zlotoustny plaszczak tez bedzie zwalal na rzad ze..chce odwrocic uwage.Komedia z tymi PISiorami :)

    Odpowiedz
  • Olo(2013-11-22 15:24) Zgłoś naruszenie 00

    coś mi się wydaje ze to wszystko Prezesowi Jarkowi na rekę:) pozbyć się dzielnego Adasia nie własnymi rączkami;)

    Odpowiedz
  • B.(2013-11-22 14:59) Zgłoś naruszenie 00

    hehe no tak - zawsze można zasłonić się tym że jak w końcu wychodzi na jaw zakładamnie pisu to jest to i tak z winy rządu i tuska :D żałośni są ci luzie

    Odpowiedz
  • Kontrolować wszystkie złodziejskie łapki(2013-11-22 13:49) Zgłoś naruszenie 00

    niezależnie z której strony sceny politycznej - brawo dla CBA.

    Odpowiedz
  • swoj_pl(2013-11-22 13:35) Zgłoś naruszenie 00

    Adas,

    Jestes nietykalny, masz duzego malego w portkach.
    Atakuja cie z zazdrosci.

    Nie przejmuj sie tym, jestes gosciu, mozesz dalej baletowac

    Odpowiedz