Wynik testu premiera Morawieckiego na koronawirusa jest ujemny

14.10.2020, 07:05; Aktualizacja: 14.10.2020, 07:05
Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawieckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Wynik testu premiera Mateusza Morawieckiego na koronawirusa jest ujemny; nie wykryto zachorowania - poinformował we wtorek wieczorem rzecznik rządu Piotr Müller. Jak dodał, szef rządu "pozostaje w kwarantannie do czasu stosownych, dalszych decyzji lekarza i służb sanitarnych".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • Ministerstwo Prawdy(2020-10-14 20:54) Zgłoś naruszenie 20

  Były dyrektor ds. badań firmy Pfizer, dr Mike Yeadon jednj z największych firm farmaceutycznych na świecie Pfizer wypowiedział się na temat samego koronawirusa, „drugiej fali” i testów PCR. – 90% pozytywnych testów PCR jest fałszywie dodatnich. Rządzący doskonale zdają sobie sprawę z tego, że testy PCR nie mają wartości informacyjnej – zaznacza Yeadon i wskazuje, że nie ma naukowych podstaw, by mówić o „drugiej fali koronawirusa”. Twierdzi, że rządzący w pełni świadomie operują zwiększoną liczbą testów fałszywie dodatnich, aby w ten sposób wmówić społeczeństwu, że idzie „druga fala”. Dziennikarka Julia Hartley-Brewer rozmawiająca z dr. Mikem Yeadonem zapytła: – Polegamy na polityce rządu, polityce gospodarczej i polityce wolności obywatelskich, aby ograniczyć liczbę osób na spotkaniu do sześciu. Wszystko opiera się na możliwie całkowicie sfałszowanych danych dotyczących tego koronawirusa? Były dyrektor ds. badań firmy Pfizer, dr Mike Yeadon odpowiedział dziennikarce na to pytanie "TAK"

  Odpowiedz
 • teścik(2020-10-14 15:55) Zgłoś naruszenie 10

  Jest później był ujemny, bo schował się na kwarantannę, jak 70 tys. rolników przyjechało do Warszawy. Jak pojechali, to wieczorem był "negatywny test". Ot, taka drobnostka.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Jul(2020-10-14 09:08) Zgłoś naruszenie 10

  Najbardziej śliski pisowiec

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie