Wybory prezydenckie: Andrzej Duda z poparciem prawie 50 proc. [SONDAŻ]

29.03.2020, 09:05; Aktualizacja: 29.03.2020, 10:13
Andrzej Duda

Andrzej Dudaźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Jakub Wlodek Agencja Gazeta

49,8 proc. ankietowanych deklaruje głosowanie w wyborach prezydenckich na Andrzeja Dudę; kandydatkę PO Małgorzatę Kidawę-Błońską popiera 17,1 proc., a lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza 15,4 proc. - wynika z sondażu pracowni Estymator dla DoRzeczy.pl.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Ewelina(2020-03-30 18:48) Zgłoś naruszenie 28

    PAN ANDRZEJ DUDA!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ybacpis(2020-03-30 12:50) Zgłoś naruszenie 35

    Takie poparcie ma w fabryce budyniu. Pzpr lata 70 wracają.

    Odpowiedz
  • wariacje !!!(2020-03-29 18:24) Zgłoś naruszenie 47

    Kaczyński wysondował ,a ciemnota w to wierzy.Tylko korona-wirus tą totalna głupotę może pokonać.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Skunet(2020-03-29 17:08) Zgłoś naruszenie 710

    Takie poparcie to on ma chyba na Białorusi.Nie znam nikogo kto popiera maliniaka !!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • censor(2020-03-29 14:20) Zgłoś naruszenie 44

    W sondażach internetowych ponad 50 tys.Polaków pokazało czerwoną kartkę kandydatom okrągłostołowego układu stawiając na K. BOSAK, który deklasuje rywali - wpisz do przeglądarki - pełna lista 17 kandydatów na urząd prezydenta oraz - ewybory eu/wybory-prezydenckie-2020 lub - Duda, Kidawa-Błońska, Bosak, Biedroń? Zagłosuj 80 dni

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • JJ(2020-03-29 12:54) Zgłoś naruszenie 134

    PRL Frekwencja 99% i na Dudę 95% Prawie jednogłośnie. PZPR

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wyborca(2020-03-29 12:39) Zgłoś naruszenie 413

    POzostali kandydaci opozycji POwinni wycofać się i wezwać do głosowania na Kosiniaka-Kamysza

    Odpowiedz
  • Robol(2020-03-29 10:48) Zgłoś naruszenie 47

    ......Szanowni Państwo, Smutne,tragiczne ale prawdziwe -trzeba było aż KoronyVira aby Ci pseudo-Sprawiedliwi i ci POdli oraz Cyniczni zrozumieli, że muszą spracowanym długoletnio zatrudnionym (o ile przeżyją) głownie w szkodl i nieb warunkach pracy, dać Emerytury Stażowe chociażby po to aby młodzi bezrobotni Których teraz jest już bez liku, mogli mieć zwolnione miejsca pracy. Jestem pewien, że jeszcze w tym roku Rząd uchwali Emer Stażowe! A chcieli pracą zakisić Tych ludzi -i to jest cynizm.

    Odpowiedz