Prawybory w PO. Kidawa-Błońska: Z tego co wiem, moje zgłoszenie jest jedyne

20.11.2019, 09:49
Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała, że z tego co wie, nie pojawiła się dotąd żadna inna kandydatura na prezydenta i jej zgłoszenie jest jedyne. Zastrzegła jednak, że powiedzieć, iż jest kandydatką KO na prezydenta będzie można w piątek, gdy zbierze się zarząd PO, który zatwierdzi kandydaturę.

Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała, że z tego co wie, nie pojawiła się dotąd żadna inna kandydatura na prezydenta i jej zgłoszenie jest jedyne. Zastrzegła jednak, że powiedzieć, iż jest kandydatką KO na prezydenta będzie można w piątek, gdy zbierze się zarząd PO, który zatwierdzi kandydaturę.źródło: PAP
autor zdjęcia: Leszek Szymański

Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała, że z tego co wie, nie pojawiła się dotąd żadna inna kandydatura na prezydenta i jej zgłoszenie jest jedyne. Zastrzegła jednak, że powiedzieć, iż jest kandydatką KO na prezydenta będzie można w piątek, gdy zbierze się zarząd PO, który zatwierdzi kandydaturę.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • Inspektor Pracy(2019-11-20 11:39) Zgłoś naruszenie 30

  To Panią się również dotyczy....,,,Tusk odpowiadając dlaczego nie startuje w Wyborach Prezydenckich stwierdził,że Jego popularność nie jest dobra gdyż będąc w rządzie przeprowadził trzy trudne reformy.!... Otóż Panie Tusk,Pani Kidawa muszę Was wyprowadzić z błędu, Pan nie przeprowadził żadnych reform! --- lecz zwyczajnie w świecie wielokrotnie POtwornie cynicznie, okradał i skrzywdził wielu spracowanych ludzi. Najpierw wstecznie działająca z 2008r na 1998r Ustawą o Emeryturach POmostowych odbierającą prawa emerytalne Tym którzy mieli bardzo długi np. 23 lata staż pracy w tych warunkach a dającą Tym co mieli krótki staż art 4pkt4 np. tylko 15 lat takiej pracy lecz posiadali już 25 lat pracy ogólnie (jak ten drugi nowy warunek miał być podstawą praw? co się miało bardziej liczyć: ogólny staż na 1988r ,czy staż pracy w tych warunkach! .... Efektem tego tak wielu spracowanych długotrwale w takich szkodliwych warunkach nie dożywa obecnie emerytur , a i często byli też wcześniej wyrzucani z pracy za zły stan zdrowia bez prawa do renty ale to już inna opowieść. Kolejna pana "Reforma" to kolejne wydłużenie (nawet takim jak wyżej )- ogólnego tym razem stażu pracy do nowego Waszego wieku emerytalnego,- nawet do 52 lat pracy (nie licząc czasu ponadustawowego pracy co za Komuny było normą) i także faktu pracy w nieb warunkach dla Tych z Nas którzy rozpoczynali prace już w 15 roku życia.... A co powiedziałeś o wieku emerytalnym dla Policji?--co nie wydłuża się!?-tak się nie godzi - w trakcie gry,,,.!........dziwna ta Twoja etyka . No kolejna Wasza "Reforma to kolejna POdła cyniczna kradzież --kradzież tak zatrudnianym w części zasiłków pogrzebowych--nawet to Im ukradłeś. Pamiętaj za Tobą i przez Ciebie (Was) idzie śmierć Tych co tak kiedyś pracując nie dożywają lub dożywszy obecnego wieku żyją bardzo krótko,--przez Twoje "Reformy"" ...A to jest dopiero początek mojej opowieści o Twoich przestępstwach nazywanymi przez Ciebie "Reformami”...... Reformy to są wówczas jak takich jak Ty co w życiu nie napracowali się zmusza się do dłuższej pracy a spracowanych długim stażem i niebezpiecznymi warunkami wysyła na zasłużoną Emeryturę ale Ty nie znasz znaczenia pojęcia Reform. Dla Ciebie to słowo oznacza nic więcej jak kradzież lub "majtki". Jesteś zwyczajnie głupi!

  Odpowiedz
 • o(2019-11-20 13:46) Zgłoś naruszenie 30

  fajne prawybory, szeroki uśmiech pani Małgosiu

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • czytelnik(2019-11-21 08:55) Zgłoś naruszenie 10

  już nie, a co zrobi jak Jaślarz wygra, też będzie się uśmiechać

  Odpowiedz
 • praorgazm(2019-11-20 14:44) Zgłoś naruszenie 10

  A co się stało z kandydaturami Maciorewicza i Mikiego ? Oni też potrafią się tak pięknie śmiać i mają podobne programy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie