W wyborach parlamentarnych w niedzielę, 13 października wybierzemy 20 posłów z Warszawy. Kandydatów zgłosiło pięć komitetów wyborczych. Sprawdź, kto kandyduje na posła w Warszawie.
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1 KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria
2 LUBNAUER Katarzyna Anna
3 ROSATI Dariusz Kajetan
4 FABISIAK Joanna
5 SZOSTAKOWSKI Jarosław Sergiusz
6 PIEKARSKA Katarzyna Maria
7 SZCZERBA Michał Roch
8 POTAPOWICZ Sławomir
9 ZIELIŃSKA Urszula Sara
10 KOSECKI Roman Jacek
11 POTOROCZYN Paweł Rafał
12 DĄBROWSKA Alicja
13 JACHIRA Klaudia Krystyna
14 SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr
15 ŁOBODA Dorota Ewa
16 MANARCZYK Bożena Maria
17 BORKOWSKI Wojciech Józef
18 KRAJEWSKA Sylwia
19 KACPRZYK Dawid
20 MIŚKIEWICZ Jolanta
21 LUFT Krzysztof Stanisław
22 ŁOBACZ Bogusław Kazimierz
23 SKRZECZ Jerzy Norbert
24 TURSKA Marta Katarzyna
25 PIOTROWSKI Arkadiusz
26 WYRWAŁ Agnieszka Monika
27 RUDZIAK Anna
28 SAMCZYK Anna Elżbieta
29 LACH Lilianna Irena
30 ŁĄCKA Ilona Joanna
31 ROGULSKI Igor
32 LEŚNIAK Edyta Róża
33 WASYLUK Aleksander
34 CHMIEL Patrycja Maria
35 ROSS Tadeusz Edward
36 WOJDA Paweł Konrad
37 STELMASZYK Anna Małgorzata
38 KERYK Myroslava
39 KRASOŃ Łukasz
40 GAJEWSKA Aleksandra Małgorzata
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard
2 PEJO Bartłomiej Artur
3 SKUTECKI Paweł Juliusz
4 MODELSKA-CREECH Mirosława Zofia
5 MAGIERA Wiesław Marian
6 KOWALIŃSKI Aleksander Filip
7 NITECKA Ewa Alicja
8 BOROWSKI Jan
9 KRZEKOTOWSKA Krystyna Anna
10 JURKIEWICZ Gabriela Zofia
11 WAWER Alina Barbara
12 TUMANOWICZ Sławomir
13 KUMÓR Andrzej Paweł
14 KRANAS Justyna Stefania
15 ŻELAZNY Krystian Zbigniew
16 ROSS Sebastian
17 ZIĘTEK-WIELOMSKA Magdalena
18 URBANEK Antoni Konrad
19 ZIÓŁKOWSKI Wojciech Bartosz
20 BODAKOWSKI Jan Antoni
21 KOWALSKI Jarosław Grzegorz
22 JARZĄBEK Łukasz Zbigniew
23 KOWALSKA Agnieszka
24 KESSLING Izabela
25 BABIAK Andrzej
26 FLORYSIAK Jacek Piotr
27 STERKOWSKI Piotr Roman
28 DMOWSKI Rafał Przemysław
29 POKOJSKA Angelika Justyna
30 UTECHT Martyna student Sieradz
31 KRELLER-STANISŁAWEK Urszula Irena
32 NIEZNAŃSKA Paulina
33 KŁOS Rafał Patryk
34 KUŚMIERCZYK Marcin Józef
35 KASPRZAK Rajmund Krzysztof
36 KASJANIUK Adam
37 RUMIŃSKI Jakub Maciej
38 ROSOWSKI Włodzimierz Witold
39 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna Maria
40 KROGULSKI Mariusz Lesław
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BARTOSZEWSKI Władysław
2 OJER Anna Małgorzata
3 STANISZKIS Joanna Maria
4 STELMAŃSKA Izabela
5 HELWING Stanisław Piotr
6 WĄSOWICZ Michał Janusz
7 RAKIEL-CZARNECKA Walentyna
8 FLIS-KUCZYŃSKA Halina
9 ZAWŁOCKI Juliusz Jakub
10 SAWICKI Emil Krzysztof
11 STRĄK Michał Stanisław
12 BOGIEL Teresa Maria
13 MASŁOWSKI Wiktor Zbigniew
14 ŁUKASIEWICZ Adam Krzysztof
15 WASILEWSKA Lucyna Gertruda
16 PŁOWICZ Marcin Tomasz
17 BIELSKI Karol Tomasz
18 DYDUCH Janusz
19 GARSTKA Tatiana Joanna
20 ŁAZARSKI Roman
21 PANAS Anna Józefa
22 WYSZYŃSKA Teresa Maria
23 GRUDOWSKA Agata Zofia
24 RUTKOWSKA Mirosława
25 MARECKI Marek Antoni
26 MAZUREK Aleksander Paweł
27 OWCZARSKI Piotr Krzysztof
28 KOZUBEK Elżbieta Barbara
29 MISIEJKO Karolina
31 NOWOSIELSKI Kamil Ernest
32 WIECZOREK Katarzyna Agata
33 GOŁOTA Bożenna Jolanta
34 CZAPLICKI Zbigniew
35 WRÓBLEWSKI Andrzej Wojciech
36 MAZUREK Jerzy
37 CHOIŃSKA Alicja Elżbieta
38 SZYMANEK Piotr Ludomir
39 TYSZCZUK Sebastian Adrian
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KACZYŃSKI Jarosław Aleksander
2 KAMIŃSKI Mariusz
3 GOSIEWSKA Małgorzata Maria
4 NAIMSKI Piotr Aleksander
5 KRAJEWSKI Jarosław Karol
6 LISIECKI Paweł Jacek
7 GRYGLAS Zbigniew
8 TOMASZEWSKA Ewa
9 KALETA Sebastian Jerzy
10 WYPYCH Małgorzata Maria
11 MELAK Andrzej Józef
12 SEMENIUK Olga Ewa
13 GÓRSKI Patryk
14 BOROWSKI Adam Zbigniew
15 FRĄCKOWIAK Filip Jakub
16 CHOJNOWSKI Wojciech Maciej
17 TERLECKA Mirosława Hanna
18 GOZDEK Piotr Paweł
19 PERET Ewa
20 GÓRSKI Krzysztof Robert
21 BOSAK Krzysztof Tomasz
22 KOLASIŃSKA Bożena
23 CACKOWSKI Marek Jan
24 POLAK Katarzyna Maria
25 KACPROWICZ Sławomir Stanisław
26 SMALCERZ Ewa Maria
27 MIODUSZEWSKA Teresa
28 KULESZA Stefan
29 CZARTORYSKA-PLUTECKA Izabela Joanna
30 TERLECKI Paweł Andrzej
31 WYSOCKI Krzysztof
32 KĘZIK Anna
33 GAJEWSKA Irena
34 SZYMAŃSKI Paweł
35 PALUSZEK Aneta
36 JAKUBOWSKA Agnieszka Jadwiga
37 MOLICKI Maciej
38 KSIĘŻAK Paweł Krzysztof
39 REJOWSKI Grzegorz Paweł
40 ZABŁOCKI Wojciech Jakub
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 ZANDBERG Adrian Tadeusz
2 ŻUKOWSKA Anna Maria
3 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata
4 BIEJAT Magdalena Agnieszka
5 LIEDEL Krzysztof
6 PELC Filip Tadeusz
7 PRZYŁUSKA Bożena Marta
8 BRÓZDA Hanna Janina
9 DUDA Katarzyna Beata
10 STĘPIEŃ Mateusz Zbigniew
11 LISZKA Sebastian Roman
12 POSTNIKOFF Danuta Beata
13 WICHA Joanna Beata
14 KUBIAK Jacek Zbigniew
15 GOŹDZIKOWSKI Mateusz Wojciech
16 KUCZYŃSKA Urszula Teresa
17 MYCKA Łukasz Kamil
18 KELLES-KRAUZ Joanna Maria
19 OŻDŻEŃSKI Wojciech
20 ROZENEK Dariusz Krzysztof
21 BRONOWICKA Joanna Wanda
22 DUNIN-BORKOWSKI Maciej Włodzimierz
23 DOMAŃSKA Inga Maria
24 RYTEL Jerzy Marian
25 WRÓBLEWSKI Andrzej Wiktor
26 PAJĘCKA Anna Paulina
27 JAGODZIŃSKA Anna Klara
28 MIENIEWSKI Daniel
29 LUTOSTAŃSKA Agnieszka
30 GĄSIOROWSKA Małgorzata Anna
31 ŻURAWSKI Cezary
32 SADOWSKA Anna Paulina
33 MIERZWIŃSKI Krzysztof Stanisław
34 KOWALSKA-ZIĘTARA Katarzyna Anna
35 GODLEWSKA Joanna Maria
36 SZUSTAKIEWICZ Karol Andrzej
37 JANICZAK Grzegorz Jan
38 UTOWKA Patryk Piotr
39 SAYED Marta Zofia
40 GADZINOWSKI Piotr