Okręg nr 5 obejmuje Płock, Radom, Ostrołęka i Siedlce oraz 28 powiatów: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski, białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński, garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski. 

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Naradowcy

  • Kaja Godek - filolog angielski
  • Stefan Błaszczyk - specjalista ds. organizacji i zarządzania
  • Marek Szewczyk - prawnik
  • Katarzyna Zaleśna - prawnik
  • Jacek Korwin-Mikke - przedsiębiorca
  • Sylwia Strus - higienistka stomatologiczna
  • Ewa Nitecka - nauczycielka
  • Sławomir Witaszek - przedsiębiorca
  • Piotr Drzewiński - przedsiębiorca
  • Wojciech Mojzesowicz – rolnik

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Paulina Piechna-Więckiewicz - prawnik
  • Patryk Fajdek - student
  • Aleksandra Żmijewska - ortoptystka
  • Sławomir Grychtal - inżynier mechaniki
  • Monika Żabicka - księgowa
  • Mateusz Karniewicz - student
  • Anna Piasecka - przedstawiciel medyczny
  • Patryk Maćkowiak - lekarz weterynarii
  • Małgorzata Ziemnicka - urzędnik sądowy
  • Marcin Marzec – przedsiębiorca

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

  • Jarosław Kalinowski - rolnik
  • Dariusz Rosati - wykładowca akademicki
  • Ireneusz Sitarski - ekonomista
  • Paweł Wojtunik - policjant
  • Wojciech Kubalewski - doradca klienta
  • Aneta Uchwał - pracownik administracji samorządowej
  • Elżbieta Lanc - urzędnik samorządowy
  • Beata Kraska-Romanowska - ekonomista
  • Jolanta Hibner - inżynier inżynierii środowiska

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

  • Adam Bielan - politolog
  • Maria Koc - etnograf
  • Zbigniew Kuźmiuk - nauczyciel akademicki
  • Maciej Małecki - poseł na Sejm RP
  • Anna Kwiecień - ekonomista
  • Arkadiusz Czartoryski - nauczyciel
  • Teresa Wargocka - socjolog
  • Agnieszka Krzętowska - nauczyciel akademicki
  • Rafał Romanowski - urzędnik państwowy
  • Marek Opioła – politolog

Lista nr 5 -Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  • Dorota Olko - socjolog
  • Mateusz Dobrowolski - dziennikarz
  • Anna Żytkowska-Prus - nauczyciel języka obcego
  • Jerzy Piórowicz - specjalista administracji publicznej
  • Małgorzata Adamczyk - tłumacz
  • Piotr Trysiński - inżynier mechatronik
  • Justyna Kosiec - asystent przetwarzania danych
  • Artur Matyjaszek - pedagog
  • Weronika Sarnowska - specjalista do spraw marketingu i handlu
  • Sławomir Płatos - inżynier elektryk automatyk

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

  • Barbara Husiew - pracownik administracyjno-biurowy
  • Marian Piłka - historyk
  • Agata Pater - radca prawny
  • Krzysztof Lechowski - inżynier technologii drewna
  • Sławomir Klimkowski - starszy operator procesów produkcyjnych
  • Irena Bordzio-Berus - nauczyciel
  • Jakub Frydryk - przedsiębiorca
  • Robert Jędrzejewski - kierowca
  • Karolina Pomorska - politolog
  • Lidia Sankowska-Grabczuk - rzecznik prasowy

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

  • Andrzej Rosiewicz - artysta estradowy
  • Krzysztof Gajowniczek - urzędnik państwowy
  • Jadwiga Budzyńska - ekonomista
  • Adam Kloch - przedsiębiorca
  • Elżbieta Marciniak - ekonomista
  • Paweł Kłobukowski - przedsiębiorca
  • Mariusz Długołęcki - prawnik
  • Karolina Lenart - fizjoterapeuta
  • Justyna Kępa – nauczyciel
  • Rafał Kowalik – inżynier

Lista nr 8 – Komitet Wyborczy Jedność Narodu

  • Romuald Starosielec - dziennikarz
  • Paweł Połanecki - ekonomista
  • Irena Żebrowska - teolog
  • Jan Ciechanowicz - wykładowca akademicki
  • Beata Szmigiel - farmaceuta
  • Jakub Maciejewski - przedsiębiorca
  • Adam Maroszek - przedsiębiorca
  • Jolanta Raczyńska - przedsiębiorca
  • Jolanta Szczypiór - rolnik
  • Gabriel Janowski - nauczyciel akademicki