Sasin: Wniosek PO o wotum nieufności dla rządu bez szans - brak w nim merytorycznych argumentów

12.12.2018, 09:06; Aktualizacja: 12.12.2018, 09:22
Sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, Jacek Sasin.

Sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, Jacek Sasin.źródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

Wniosek PO o wotum nieufności dla gabinetu premiera Mateusza Morawieckiego nie ma szans na realizację, rząd ma stabilną większość w Sejmie - uważa szef KSRM Jacek Sasin. Jego zdaniem nie ma społecznego oczekiwania, by Morawieckiego zastąpił Schetyna; we wniosku PO brak merytorycznych argumentów.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Inspektor Pracy(2018-12-12 12:00) Zgłoś naruszenie 10

    ...Dziwie jak bardzo Ci z PO są głupi że nie potrafią uzasadnić dlaczego 500+ w obecnym stanie to zło i durnota .Może oni są tak tępi gdyż sami to także polityczni złodzieje którzy ukradli wiek emerytalny nie tylko zatrudnionym w szkodl i nieb warunkach prac ale najdłużej zatrudnianym.... --Ja jednak zawiedziony zastanawiam do nadal ile i czy w PO, PiSie jest jeszcze SPRAWIEDLIWOŚCI?...dlaczego? otóż na dzieci Kulczyków jest , na dziadki pana Włodka z pod budki z piwem też, na kobiety rodzące a nie pracujące także—chociaż mają mężów , ale na robotników mających po 45 lat składek pracy nie –na Ich emerytury bez względu na wiek , już nie. Często zostają przed wiekiem emerytalnym na ulicy.. To Oni wypracowali te środki. To Oni zostali zdradzeni przez wszystkie rządy prawicowe....Obecnie Rząd jest jak pracodawca który oświadczył swoim pracownikom "nie mam dla Was na wypłaty (czyli emerytury na które zapracowaliście-”), bo wszystko rozdałem "biednym". Problem w tym że Ci biedni to nie tacy często biedni, że rozdaje sie często patologi a nie dzieciom, że od pomagania nie jest bezpośredni rząd a pomoc Społeczna która w każdym miejscu zna lepiej sytuacje, że pieniądze jeżeli już to powinny trafiać do dzieci i to One zamiennie powinny mieć zobowiązania zamienne wobec państwa . Teraz tak jak kształcimy na nasz koszt tych co wyjeżdzają do Innych pracować , tak chowamy tych co innym będą płacić podatki...a swoich spracowanych robotników mamy gdzie?

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2018-12-12 11:51) Zgłoś naruszenie 10

    Polska obecnie jest jak „wspaniały” pracodawca który tłumaczy swoim pracownikom iz rozdał wszystkie pieniądze na bogatych rodziców dla Ich dzieci aby te dziadki wspomóc, ale nie ma juz na wcześniejszy wiek emerytalny dla długoletnio spracowanych robotników w najgorszych warunkach od najmłodszych lat , schorowanych , okradzionych wstecznie Ustawą o Emeryturach Pomostwoych. Co byś o nim -takim pracodawcy powiedział --wspaniały czy ********* bardzo młodych lat, bez wakacji i ferii , Praca w szkodliwych i nieb warunkach jak równocześnie :( opary rtęci, izotopy promieniotwórcze -, praca przy pyłach i gazach wybuchowych oraz trujących , urządzeniami niebezpiecznych napięć i bardzo wysok temp oraz wysok cisnień, wysok hałasu , amoniaku ,kwasów atmosfery beztlenowej ,pary przegrzanej itp..) ,w soboty i święta na wszystkich zmianach bez dni zamiennie wolnych-nagminnie ponadustawowo --ludzi Tych wręcz okradziono cynicznie i bezczelne ze złamaniem wszystkich zasad i praw zawartych w Konstytucji RP -wstecznie Ustawą o emeryturach Pomostowych -:Dz. U. 2008 nr 237 poz. 1656: --;:) z słusznego wieku emerytalnego..-nie bacząc na Ich staż pracy ,mówiąc "cieszcie się że mieliście prace--D .Tusk ,oraz : "jak się będziecie sie sądzić to podniesiemy koszty sądowe co uczynił Budka podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie z póź zmianami. Ludzi nie stać bylo na Sądy.Stracili wiare w uczciwość społeczną... Pozbawiono nawet Tych ludzi także Urlopu za pierwszy rok pracy (gdyż był udzielany po pierwszym roku pracy) (stary KP)a po nowemu ? ,,Świadomie POmylecy narazili tym samym Ich na ryzyko ponoszenia znacznych kosztów. I jak Wy to osądzicie?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie