Nowy sondaż CBOS: PiS nadal mocny. PO - 24 proc. W Sejmie cztery ugrupowania

10.12.2018, 15:50; Aktualizacja: 10.12.2018, 16:25
Jak zauważa CBOS, grudzień nie przyniósł dużych zmian w układzie sił na scenie politycznej

Jak zauważa CBOS, grudzień nie przyniósł dużych zmian w układzie sił na scenie politycznejźródło: ShutterStock

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w grudniu, PiS (wraz z Solidarną Polską i Porozumieniem) uzyskałoby 41 proc. poparcia osób deklarujących udział w głosowaniu; na PO zagłosowałoby 24 proc., na PSL - 7 proc., na ruch Kukiz'15 - 5 proc. - wynika z sondażu CBOS.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • (wikipedia)(2018-12-10 16:56) Zgłoś naruszenie 32

    Centrum Badania Opinii Społecznej - Działalność Centrum Badania Opinii Społecznej jest współfinansowana z budżetu państwa w w ramach części 16 – Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.W 2017 dotacja podmiotowa dla CBOS wyniosła 4,09 mln zł[7]. W ustawie budżetowej na 2018 na ten cel również zapisano kwotę 4,09 mln zł[8]. CBOS ze względu na sposób finansowania i sposób sprawowania nadzoru jest krytykowany przez niektóre media, które zarzucają mu nieobiektywność[9].

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2018-12-10 18:38) Zgłoś naruszenie 42

    Ci POlityczni zlodzieje od dawna powinni siedzieć.."gdybym miał władze absolutną to spędzali by dni na pewno dożywotnio w kamieniołomach oparów rtęci, izotopów promieniotwórczych , pyłów i gazów wybuchowych oraz trujących , z urządzeniami niebezpiecznych napięć i bardzo wysok temp oraz wysok cisnień, i każdy powód byłby dobry aby Tuska ,Kopacz i POdobnych złodziei wieku emerytalnego za krzywdy tak spracowanych tam sprowadzić . Mieli by okazje tam pracować do śmierci i jeden dzień dłużej. Nawet nie zastanawiali się od jak wczesnych lat bez wakacji i ferii wielu ludzi tak pracuje. Czy Wy rozważyliście jak duzo ludzi przez tych******a niedozyje i niedozywa wypracowanych spracowanymi dłońmi - emerytur..

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie