Mazurek: Nie mamy żadnego kryzysu. Jeśli jest problem, to staramy się go jak najszybciej rozwiązać

20.11.2018, 14:28; Aktualizacja: 20.11.2018, 14:43
Rzeczniczka PiS była pytana przez dziennikarzy o wtorkową wypowiedź minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz, która stwierdziła, że po rozmowie b. szefa KNF Marka Chrzanowskiego z Leszkiem Czarneckim mamy do czynienia z kryzysem. Zdaniem Emilewicz były szef KNF "przekroczył zasady BHP", a prezes NBP, oceniając go, powinien rozważniej dobierać słowa.

Rzeczniczka PiS była pytana przez dziennikarzy o wtorkową wypowiedź minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz, która stwierdziła, że po rozmowie b. szefa KNF Marka Chrzanowskiego z Leszkiem Czarneckim mamy do czynienia z kryzysem. Zdaniem Emilewicz były szef KNF "przekroczył zasady BHP", a prezes NBP, oceniając go, powinien rozważniej dobierać słowa.źródło: ShutterStock

Nie mamy żadnego kryzysu. Jeśli jest problem, to staramy się go jak najszybciej rozwiązać; jeśli chodzi o prezesa KNF, decyzje zostały szybko podjęte - mówiła we wtorek rzeczniczka PiS Beata Mazurek komentując słowa szefowej resortu przedsiębiorczości i technologii.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • katonacjonalizm (2018-11-20 15:22) Zgłoś naruszenie 00

    Nie mamy żadnego kryzysu. Jeśli jest problem, to staramy się go jak najszybciej rozwiązać.... Kryzys jest wtedy gdy mesjasz z Torunia nie chce przyjmować dziesięciny.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie