Schetyna: nie wykluczam kroków prawnych ws. wypowiedzi premiera nt. inwestycji PO-PSL

16.09.2018, 15:16; Aktualizacja: 16.09.2018, 16:07
Lider PO Grzegorz Schetyna nie wykluczył w niedzielę podjęcia kroków prawnych ws. wypowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego nt. braku inwestycji w infrastrukturę lokalną za rządów PO-PSL. Słowa szefa rządu nazwał "kampanią kłamstw". Kłamią rano, po południu i wieczorem - uważa szef PO.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Kpiarz (2018-09-16 19:31) Zgłoś naruszenie 00

  Panie Schetyna, coś pan znowu wymyślił.!!! Pana zarzuty są nie przemyślane, niespójne i fragmentaryczne. Twiredzi pan że PiS kłamie rano, w południe i wieczorem. Jak pan to zaobserwował, ja zapytam. Bo to oznacza że są przerwy a tych pan nie określa. Otóż myli się pan i to całkowicie. Według moich obserwacji zjawisko to zachodzo jedynie raz dziennie i trwa od rana do wieczora.

  Odpowiedz
 • Bert(2018-09-16 17:53) Zgłoś naruszenie 11

  Skatynie rzeczywiście krok prawny by się przydał, a mianowicie wniosek o dobrowolne poddanie się karze. (Oczywiście po uprzednim przeproszeniu Polaków i samorozwiązaniu się partii oszustów).

  Odpowiedz
 • Przypominający (2018-09-16 17:29) Zgłoś naruszenie 11

  Co Partia Oszustów ma do POwiedzenia w temacie utworzenia przez swego guru "Zielonej Wyspy " ? Podwiniecie ogona i ucieczka POd spódniczkę Makreli nie upoważniało do zaniechania przedwyborczej obietnicy . Też rozważam podjęcie kroków prawnych .

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie