Wojna polsko-unijna pod flagą biało-czerwoną. Zmiany w sądownictwie to kolejne pole konfliktu z Brukselą

autor: Jakub Kapiszewski23.07.2017, 09:00
Frans Timmermans, wiceszef Komisji Europejskiej, zapowiedział uruchomienie wobec Warszawy procedury naruszenia unijnego prawa

Frans Timmermans, wiceszef Komisji Europejskiej, zapowiedział uruchomienie wobec Warszawy procedury naruszenia unijnego prawaźródło: ShutterStock

Forsowane przez Prawo i Sprawiedliwość zmiany w sądownictwie otwierają kolejne pole konfliktu z Brukselą w najgorszym możliwym czasie – kiedy ważą się losy rozwiązań, na których naprawdę powinno nam zależeć.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (22)

  • Nic nowego,, ale warto to wiedzieć(2017-07-23 09:23) Zgłoś naruszenie 366

    Walka FAŁSZEM jest wpisana w doktrynę leninowską, . Moskwa kiedyś ,a dziś Bruksela i te same metody walki z niewygodnymi rządami. To typowa walka towarzyszy Marksa, Engelsa i Lenina. Czerwono-liberalna UE zwalcza w sposób niedemokratyczny, ale czego wymagać od spadkobierców Komunistów.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Walka polityczna z Polską poprzez ZAKŁAMANIE(2017-07-23 09:19) Zgłoś naruszenie 343

    To UE walczy już z Niemcami ? Bo tam jest mniej liberalne i bardziej restrykcyjne prawo o sądownictwie, niż polska reforma sądownictwa.

    Odpowiedz
  • Oto przekrój tej walki z Polską(2017-07-23 09:29) Zgłoś naruszenie 333

    Najlepszy przykład walki z Polską, to ok 80% prasy lokalnej na" licencji niemieckiej". Dochodzi do tego pro-niemiecki Mainstream od lat atakujący pro-Polski PIS. Tylko garstka polskiej niezależnej prasy i mediów w nierównej walce z agenturalnymi mediami, wspomaganymi m/in przez Sorosa jak antyrządowa GW (Agora)

    Odpowiedz
  • Brawo PiS(2017-07-23 09:43) Zgłoś naruszenie 294

    Autorze żal mi cię. Czyżbyś przymierzał się do zmiany płci? Jesteś na dobrej drodze mentalnej bo piszesz jak ta słynna Ewa zwaną Kopaczką. A tak poważnie to pitolicie Hipolicie. Strachy na Lachy. A ten tekst to opłacony jest w Euro czy Rublach?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • remick(2017-07-23 11:50) Zgłoś naruszenie 131

    Te wrzaski z Brukseli to wynik Tuska & Co. i innych histerykow PO, KODu i Nowoczesnej z ich motto "Aby mozna bylo krasc jak wczesniej". Wielu z tych "obroncow demokracji" wogole nie wie o co chodzi, ich mozgi lub tego organu pozostalosci sa wyprane przez ich lewackie media. To sa zombie sterowane przez wyzej wymieniona liberalno-lewacka clique.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Brawo PiS(2017-07-23 11:43) Zgłoś naruszenie 132

    Oj Jakubie źle coś z Tobą. Bankructwo Grecji to projekt flagowy UE!!! A no, szczawik jesteś i dlatego naiwny. My nie będziemy dlatego udawać Greka. A Ciamajdan nie przejdzie bo w Polsce nie ma tyle kretynek co by chciały zaiwaniać do 70 lat. Możecie podziękować Cesarzowi Jeuropy i godnej następczyni czyli Ewie zwanej Kopaczką To dzięki ich geniuszowi politycznemu i bohaterskiej ulicy PiS już niedługo będzie miał 2/3 w Sejmie!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • won śmieci lewacki(2017-07-23 12:42) Zgłoś naruszenie 121

    PiS ani kroku w tył. ***************** propagandowe- Dziennik Gazeta Bezprawna.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tbwawa(2017-07-23 13:05) Zgłoś naruszenie 510

    Nie ważne kto rządzi... ja po prostu chcę bez wizy jechać do Niemiec, Francji... a tak na marginesie nasi "prawicowi chłopcy" krytykują wszystkich i wszystko ... mam propozycję dla was "Do roboty, nauki itd." śmiejecie z Niemców .. a jeździcie ich samochodami , śmiejecie się z "ruskich" ale to oni latają w kosmos ... Hindusów nazywacie ciapatymi ale to oni mają broń atomową .. mógł bym wymieniać ... przez takich jak wy nasz RP nigdy nic nie osiągnie ...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wykop(2017-07-23 16:37) Zgłoś naruszenie 41

    Jeżeli brak racjonalnych argumentów , to POzostaje szantaż - rezolutny autorze ?

    Odpowiedz
  • ulicaizagranica(2017-07-23 16:51) Zgłoś naruszenie 41

    Oby było jak było i by nic na lepsze Polakom się nie zmieniło . Tak mamy Nowocześnie zaKODowane...

    Odpowiedz
  • Reinkarnacja BOLSZEWII CCCP ... w POLSCE ... !!(2017-07-23 10:54) Zgłoś naruszenie 331

    RADYKALNA "ULICA" i ZAGRANICA ... to JEDYNA droga powstrzymania PEŁZAJĄCEJ ZARAZY KARTOFLANEJ (czytaj PIS-bolszewickiej) w Polsce . PIS-BOLSZEWICY mają demokratyczne zasady protestów w demokracji i nawoływania UE a ostatnio i USA ... mają głęboko w d.o.o.p.i.e. .Ich GURU ...wymaga szczególnej TROSKI i OPIEKI jako NEO-BOLSZEWIK.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zenek(2017-07-24 06:04) Zgłoś naruszenie 11

    po analizie prawnej przyjmowanych przez Sejm ustaw-co znaczą analizy jeszcze nie przyjętych ustaw-tyle co bełkot o wartościach europejskich-nie istnieją

    Odpowiedz