CBA złożyło zawiadomienie ws. Hofmana. Poseł zawiesił działalność w PiS

22.11.2013, 11:41; Aktualizacja: 22.11.2013, 15:25
Adam Hofman

Adam Hofmanźródło: Newspix
autor zdjęcia: Jacek Herok

Prokuratura sprawdzi oświadczenia majątkowe posła PiS Adama Hofmana. Poseł zawiesza swoje członkostwo w partii i klubie PiS, a Jarosław Kaczyński powiedział, że Hofman nie będzie już rzecznikiem partii.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (31)

  • qnqn(2013-11-22 12:00) Zgłoś naruszenie 00

    czekam na komentarz złotoustego płaszczaka :D

    Odpowiedz
  • zibi(2013-11-22 12:01) Zgłoś naruszenie 00

    Czy tu też tak ochoczo pisowcy będą domagać się komisji śledczej?!

    Odpowiedz
  • MM(2013-11-22 12:05) Zgłoś naruszenie 00

    Sprawdzić jeszcze Jojo.

    Odpowiedz
  • inż. Mamoń(2013-11-22 12:05) Zgłoś naruszenie 00

    Droga Gazeto, ten tekst z tytułem sugerującym korupcję w PIS na podstawie li tylko doniesienia do prokuratury, w dodatku o błędzie w oświadczeniu, nie o korupcji, ma wyraźnie na celu "pokrycie" prawdziwej giga afery z udziałem prominentnych polityków PO. Czy tego typu teksty opłaca i zamawia u Was Graś?, czy może się mylę?

    Odpowiedz
  • stały czytelnik(2013-11-22 12:09) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Mamoniu, korupcję sugeruje już nazwa służby, która przekazała prokuraturze informacje o przelewach, zwracam uwagę - centralne biuro ANTYKORUPCYJNE. Tekst wyżej moim zdaniem zadaje tylko całkiem logiczne w tej sytuacji pytanie

    Odpowiedz
  • Jan(2013-11-22 12:21) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wiedzialem ze PIS rzadzi tym krajem.

    Odpowiedz
  • Leo(2013-11-22 12:28) Zgłoś naruszenie 00

    Należy eliminować wszystkich złodziei. Wszystkich! Niezależnie z jakiej partii. Z premierem i prezydentem polskim, ruskim, proniemieckim, czy tzw. europejskim na czele. Należy takich karać, zabierać majątki i wyganiać z Polski.
    To nie są ludzie cywilizowani. To swołocz!

    Odpowiedz
  • Leo(2013-11-22 13:02) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wiem tylko, co zrobić z lemingami popierającymi samych złodziei i oszustów zrzeszonych w partii zwanej obywatelską. Głupie to-to ale ich futerka...

    Odpowiedz
  • mojsze(2013-11-22 13:15) Zgłoś naruszenie 00

    To prowokacja służb i PO.Chcą zniszczyć "prawego" i "sprawiedliwego" "człowieka"jakim jest niewątpliwie "szamboustny" Adaś "Wielka Faja"

    Odpowiedz
  • Miga(2013-11-22 13:32) Zgłoś naruszenie 00

    Nie lubię PIS-u, ale te wszystkie doniesienia mnie już wkurzają. Podejrzewam, że to jest przysłonka do jeszcze innej afery związanej ze sprzedażą dofinansowanej przez skarb państwa firmy. Ale czy to prawda, czy tylko gierki polityków? Nie mogę doszukać się w tym wszystkim miejsca dla nas zwykłych Polaków, i prawdziwej troski o nas. Smutne.

    Odpowiedz
  • Dzidek(2013-11-22 13:33) Zgłoś naruszenie 00

    agencik Kaczmarek srodze żdziwiony,że prokuratura ośmieliła się jego kolegę z partii sprawdzać i to Adasia -złotoustego. Jak zwykle w takich sprawach zaczęło się nadużywanie słów 'hańba, a będą jeszcze skandal i inne . Tak Kaczmarkowi w pale się nie mieści ten fakt, albo zwyczajnie udaje głupa jak to już wielokrotnie okazał.

    Odpowiedz
  • swoj_pl(2013-11-22 13:35) Zgłoś naruszenie 00

    Adas,

    Jestes nietykalny, masz duzego malego w portkach.
    Atakuja cie z zazdrosci.

    Nie przejmuj sie tym, jestes gosciu, mozesz dalej baletowac

    Odpowiedz
  • Kontrolować wszystkie złodziejskie łapki(2013-11-22 13:49) Zgłoś naruszenie 00

    niezależnie z której strony sceny politycznej - brawo dla CBA.

    Odpowiedz
  • B.(2013-11-22 14:59) Zgłoś naruszenie 00

    hehe no tak - zawsze można zasłonić się tym że jak w końcu wychodzi na jaw zakładamnie pisu to jest to i tak z winy rządu i tuska :D żałośni są ci luzie

    Odpowiedz
  • Olo(2013-11-22 15:24) Zgłoś naruszenie 00

    coś mi się wydaje ze to wszystko Prezesowi Jarkowi na rekę:) pozbyć się dzielnego Adasia nie własnymi rączkami;)

    Odpowiedz
  • Patriota(2013-11-22 16:23) Zgłoś naruszenie 00

    Kaczmarek jest niezly,podejrzeaam ze zlotoustny plaszczak tez bedzie zwalal na rzad ze..chce odwrocic uwage.Komedia z tymi PISiorami :)

    Odpowiedz
  • STANSIS(2013-11-22 17:02) Zgłoś naruszenie 00

    Przeciez EWENTUALNE NIE ZAPŁACENIE PODATKU TO NIE KORUPCJA JAK PISZA NIEKTORE dupki !!! TERAZ ZAPŁACI EWENTULANIE KARE FINAS . CZYLI DOMIAR I TYLE .

    Odpowiedz
  • STANSI(2013-11-22 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    PANIE TUSK UCZ SIE PAN OD PANA KACZYNSKIEGO JAK SIE ROBI JEŻELI JEST JAKIES PODEJRZENIE WOBEC POSŁA ...

    Odpowiedz
  • emil(2013-11-22 18:02) Zgłoś naruszenie 00

    A jakoś cicho jest w sprawie Tomczykiewicza i jego żony, którzy to zarobili na lewo na państwowej firmie ponad sidemdziesiąt milionów. Sprawa opisana w gazetach i przemilczana przez PO

    Odpowiedz
  • kola(2013-11-22 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    Typowa "maskirowka"- sowiecki sposób odwrócenia uwagi od rzadu Tuska.

    Odpowiedz