statystyki

Rekomendacje dot. wyborów prezydenckich: Najważniejszy lekarz w kraju w politycznym rozkroku

autor: Klara Klinger, Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak20.04.2020, 08:30; Aktualizacja: 20.04.2020, 10:03
Wszyscy czekali na to, co powie minister zdrowia: kto wyda decyzję, polityk czy lekarz. Szumowski wybrał kompromis między obiema rolami.

Wszyscy czekali na to, co powie minister zdrowia: kto wyda decyzję, polityk czy lekarz. Szumowski wybrał kompromis między obiema rolami.źródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Rekomendacje ministra zdrowia dla premiera wskazują, że wybory prezydenckie odbędą się w formie korespondencyjnej. Otwierają furtkę do wyborów w maju, choć o tym terminie nie przesądzają.

– O formule i szczegółowych zaleceniach będę mógł poinformować premiera, gdy ustawa o wyborach korespondencyjnych będzie już w pełni ukształtowana – zapowiedział Łukasz Szumowski. Jak wynika z naszych informacji, chodzi o takie szczegóły jak np. liczba urn. To zadowala PiS. Jednak wywołało ostrą krytykę opozycji, która uważa, że jakiekolwiek wybory teraz narażają zdrowie Polaków.


Pozostało jeszcze 86% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (4)

 • Inspektor Pracy(2020-04-22 15:28) Zgłoś naruszenie 40

  Amerykanie twierdzą, że finalna liczba śmiertelności w Naszym kraju po zarażeniu wirusem wyniesie ok.650. A ja się pytam PO i Tuska oraz Budkę --tak,tak –właśnie Ich,-- czy szacowano ile na przykład ludzi nie dożywa wydłużonego przez to ugrupowanie nowego wieku emerytalnego dla osób zatrudnianych w szkodliwych i nieb warunkach pracy Którym to po latach takiego mozołu odebrali wstecznie po fakcie tej pracy, prawo do emerytury w godnym dla takiego zatrudnienia wieku.? -a może wyparliście się tych śmierci ! -które to po 2008r do nadal powodują, że w całej Polsce co tydzień rodziny tak zatrudnionych ,często już zmarłych odprowadzają Ich zwłoki na cmentarz. Zapewne jest Ich znacznie więcej niż w Polsce będzie ofiar tego wirusa. Hmm POmyśleliście ,wspomnieliście? To poniżej nie alfabet Mors”e a inicjały Tych osób Które znałem lecz nie miały szansy dożyć pomimo długoletniej pracy w nieb i szkodl warunkach pracy ,nowego podniesionego POdle wstecznie wieku emerytalnego: AP l 62,, CzZ l 59,, PL l 58:MW l 58,,PP l 62;PJ l 63, LM l 64, PW L63, EJ l 65 itd. itd. .pomimo, iż pracowali także od stanu wojennego w soboty i święta bez dni zamiennie wolnych.. Czy jeszcze uważasz ,ze to polityka ? Kto przyczynił się do Ich nieszczęścia—co -ślepy i głuchy jesteś.? a ile osób w Polsce zabił Wirus?

  Odpowiedz
 • StAAbrA (2020-04-20 22:23) Zgłoś naruszenie 00

  Jeśli facet , po szkole , wyhacza panienkę i ciągnie ją do Indii , to jeszcze można resetem tłumaczyć ... , ale żeby pod wodzą mother Therese lokalną ludność przewijać społecznie , to trzeba mieć szczególną konstrukcję ...

  Odpowiedz
 • edi(2020-04-20 11:43) Zgłoś naruszenie 00

  Najważniejsze aby PeOwców NIIEDOPUŚCIĆ DO WŁADZY !! A wybory w obecnym czasie tylko korespondencyjne . Nie mogą byc Broń Boże internetowe, dlatego , ze starsi ludi ze nie posługują sie internetem i to by zagroziło brakiemj czynności wyborczej , a na tym tym o zgrozo, zyskaliby PeOwcy. , bo to właśnie młokosom marzą się PeOwcy,, najgorszej partii dla społeczeństwa średniej klasy. i emerytów.

  Odpowiedz
 • chory(2020-04-21 08:05) Zgłoś naruszenie 00

  to zwykla choragiewka piesek konusa lze ciagle lze

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie