Artykuły na temat: "z kraju"

Morawiecki: Uczyńmy nasze życie publiczne lepszym

20 stycznia 2019 r.

- Stało się wielkie zło, ale spróbujmy przekuć je w dobro. Niech to, co się stało będzie momentem przełomu – powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas obchodów 145. rocznicy urodzin Wincentego Witosa w Wierzchosławicach.

Mazurek: W obliczu ludzkiej tragedii PiS zachował się jak trzeba

20 stycznia 2019 r.

W obliczu ludzkiej tragedii PiS zachował się jak trzeba; niestety totalna opozycja i część mediów wykorzystała to nieszczęście jako kampanię wyborczą do politycznych ataków na Zjednoczoną Prawicę - napisała w niedzielę na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Prezydent Andrzej Duda: Nie zrezygnujemy ze świadczenia dobra

20 stycznia 2019 r.

Prezydent Andrzej Duda, który w niedzielę w Zakopanem wziął udział w charytatywnym maratonie narciarskim, powiedział, że nie możemy zrezygnować ze świadczenia dobra i dawania siebie innym, a zło i przemoc nie może zwyciężyć. Prezydent wspomniał zamordowanego przed tygodniem Pawła Adamowicza.

Kwieciński: w Program dla Śląska zaangażowanych już 25 mld zł

18 stycznia 2019 r.

W realizację Programu dla Śląska zaangażowanych zostało już 25 mld zł – poinformował w piątek w Katowicach minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński. Obecnie rządowy program dla tego regionu obejmuje 87 przedsięwzięć o łącznej wartości ponad 55 mld zł.

Nie żyje Janusz Kozioł. Znany lektor miał 68 lat

18 stycznia 2019 r.

W wieku 68 lat w Warszawie zmarł lektor telewizyjny i radiowy Janusz Kozioł. Jego głos można było usłyszeć m.in. w wielu serialach i filmach fabularnych, wśród nich: "Pulp Fiction", "Naga broń", "Blues Brothers", "Drakula" i "W imię ojca".