Demonstracja KOD-u: Uczestnicy ze zdjęciami Wałęsy i naklejkami "Jestem Bolkiem"

27.02.2016, 15:59; Aktualizacja: 27.02.2016, 16:16
Komitet Obrony Demokracji

Marsz pod hasłem "My, Naród" zorganizowany przez Komitet Obrony Demokracji, PAP/Marcin Obaraźródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Obara

Demonstracja Komitetu Obrony Demokracji dotarła na plac Piłsudskiego w Warszawie. Jej uczestnicy uważają, że demokracja w Polsce jest zagrożona. Chcą też wyrazić poparcie dla Lecha Wałęsy.

Reklama


Reklama


Źródło:IAR

Reklama

Komentarze (33)

  • Wszystko jasne(2016-02-27 16:12) Zgłoś naruszenie 475

    "Bolek" to nazwa współpracownika i donosiciela slużb SB. Jeżeli te kreatury w ludzkiej skórze tą nazwę sobie przyswajają.,to świadczy o demoralizacji tego środowiska. Dla nich SB cz TW to codzienność. Wszystko więc jasne, Żadnego szacunku od uczciwych Polaków nie mogą więc oczekiwać.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • 'wyśmiewanie się z ofiar SB-cji'(2016-02-27 16:24) Zgłoś naruszenie 444

    To jest profanacja i wyśmiewanie się z ofiar Bolka i ofiar innych TW. Tylko kanalie są do tego zdolne, by chwali się pseudonimami agentów i kapusiów.

    Odpowiedz
  • drwal(2016-02-27 16:35) Zgłoś naruszenie 395

    Komitet Obrony Donosicieli. Wstyd i hańba jak stąd do Władywostoku.

    Odpowiedz
  • ert(2016-02-27 17:55) Zgłoś naruszenie 416

    Takie są efekty pokoleniowych rządów Solidaruchów...g... na sztandarze tej hołoty co to maszeruje na pl. Piłsudskiego - są warci tego, od kogo nazwa tego placu nieszczęsnego, czyli j.w..

    Odpowiedz
  • świry UB-eckie(2016-02-27 18:01) Zgłoś naruszenie 385

    stare pryki z MO, ZOMO, ORMO

    Odpowiedz
  • normalny(2016-02-27 18:22) Zgłoś naruszenie 234

    jeszcze parę lat temu śmiali i wstydzili się za: nie chcem ale muszem" a dzisiaj wielcy obrońcy

    Odpowiedz
  • cde(2016-02-27 18:29) Zgłoś naruszenie 204

    Volksdojcze , byli ...i będąąą

    Odpowiedz
  • Bert(2016-02-27 18:34) Zgłoś naruszenie 283

    KOD z alimenciarzem na czele wstawiający się za mataczącym jak ostatni doliniarz Bolkiem można śmiało zdefiniować jako :KOMITET OBRONY DRAŃSTWA

    Odpowiedz
  • Faktycznie, to bolki.(2016-02-27 18:36) Zgłoś naruszenie 273

    Wiedzieliśmy o tym, ale miło jak gnidy same się przyznają. Teraz wystarczy je tylko rozdeptać.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • taka jest prawda (2016-02-27 19:34) Zgłoś naruszenie 724

    No proszę jak się UJAWNILI wpisami ... internetowi UŻYTECZNI ... JANCARZY PIS. Dlaczego Niektórzy są tak ... TĘPI jak TĘPE NOŻE. Co prawda krzywdy specjalnej Nikomu nie zrobią swoim BEŁKOTEM PiS-owskim ... ale irytują swoją TĘPOTĄ. Widać, ze zaczynają już czuć ... "ciepło" pod DOOPAMI

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • oko(2016-02-27 19:52) Zgłoś naruszenie 262

    czyli sami kapusie

    Odpowiedz
  • PO(2016-02-27 20:54) Zgłoś naruszenie 142

    Niemieckie osły, Wałęsę skrzywdził Kiszczak, a nie PIS

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2016-02-27 21:11) Zgłoś naruszenie 66

    To bardzo uczciwe ze strony we the people , że przyznają się do bolkowatości . Tyle tylko , że wszyscy o tym wiedzą . No i tak de facto , to nic się przecież nie zmieniło ; władza jak kradła , tak kradnie nadal , jeśli się nie mylę - więc PO jaką cholerę ten cały cyrk z obroną demokracji ?

    Odpowiedz
  • :))(2016-02-27 22:32) Zgłoś naruszenie 46

    Patrząc na tę manifestację "ciemny lud" nie może zrozumieć co się dzieje, więc pluje...

    Odpowiedz
  • Mark(2016-02-27 23:24) Zgłoś naruszenie 222

    Bolek to świr, grający rolę przygłupa. Gdańsk i okolice wiedziały kto nim jest, ale reszta z 10 mln "S" - na pewno nie !!!. jak niewiele brakowało,że wybrano by uczciwego do końca Andrzeja Gwiazdę? Ale usłużni ludzie "wpływu" z otoczenia wybrali sterowalnego Bolka. Pamiętam do dzisiaj, że z dwóch stron Bolka zasiadali Mazowiecki i Gieremek, aby Bolek nie gadał głupot, jak mówi Ferdynand Kiepski. I tak Bolo plecie jak plótł już na Tweeterze. Raz pisze,że nie dał się złamać, a potem,że nie szkodził kolegom. Mało, nawet ich nie zna. Schyler pracował z nim na wydziale. Nie znał go? A tak wiernie opisywał go dla SB-ka. Bolek to jednak chory człowiek. Po prostu żal mi go. Nigdy nie podał bym mu ręki. To faktycznie bufon, jak twierdzi prof. J.Staniszkis. teraz za to płaci i zapłac i wyższą cenę. Upadek , już nie autorytetu nas z "S", , ale każdego pryncypialnego człowieka zasad.

    Odpowiedz
  • Mark(2016-02-27 23:24) Zgłoś naruszenie 161

    Bolek to świr, grający rolę przygłupa. Gdańsk i okolice wiedziały kto nim jest, ale reszta z 10 mln "S" - na pewno nie !!!. jak niewiele brakowało,że wybrano by uczciwego do końca Andrzeja Gwiazdę? Ale usłużni ludzie "wpływu" z otoczenia wybrali sterowalnego Bolka. Pamiętam do dzisiaj, że z dwóch stron Bolka zasiadali Mazowiecki i Gieremek, aby Bolek nie gadał głupot, jak mówi Ferdynand Kiepski. I tak Bolo plecie jak plótł już na Tweeterze. Raz pisze,że nie dał się złamać, a potem,że nie szkodził kolegom. Mało, nawet ich nie zna. Schyler pracował z nim na wydziale. Nie znał go? A tak wiernie opisywał go dla SB-ka. Bolek to jednak chory człowiek. Po prostu żal mi go. Nigdy nie podał bym mu ręki. To faktycznie bufon, jak twierdzi prof. J.Staniszkis. teraz za to płaci i zapłaci wyższą cenę. Upadek , już nie autorytetu nas z "S", , ale każdego pryncypialnego człowieka zasad.

    Odpowiedz
  • ZAZB(2016-02-27 23:53) Zgłoś naruszenie 140

    Od razu widać, że tylko Sami pokrzywdzeni przez komunistyczne i postkomunistyczne władze, uczestniczą w tym pochodzie i z narażeniem zdrowia albo i życia walczą o demokrację

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2016-02-28 01:10) Zgłoś naruszenie 160

    Jestem Bolkiem = Jestem donosicielem. Zacietrzewienie polityczne powoduje zanik zdrowego rozsądku, a twierdzą, że są inteligencją.

    Odpowiedz
  • spod Czestochowy(2016-02-28 07:34) Zgłoś naruszenie 100

    szkoda ze nieśli portretu Kuklinowskiego, tego obrzydliwego zdrajcy co mu Kmicic życie darował pod Częstochową.

    Odpowiedz
  • ELA(2016-02-28 10:13) Zgłoś naruszenie 70

    Czy to jest manifestacja ,która nawołuje do niepłacenia alimentów?Dlaczego ktoś ,kto nie płaci alimentów jest nietykalny,bezkarny?

    Odpowiedz