statystyki

Kownacki o Tusku: Ja nigdy nie sprzedawałbym swojego kraju

14.01.2016, 15:50

Politycy Prawa i Sprawiedliwości przystąpili do ataku na Donalda Tuska  po tym jak Komisja Europejska wszczęła procedurę kontroli praworządności  w Polsce. - Ja nigdy nie sprzedawałbym swojego kraju i w taki sposób nie  używał swojej pozycji politycznej do tego, żeby zaszkodzić swojemu narodowi, swojej ojczyźnie - powiedział Superstacji wiceminister obrony narodowej i poseł PiS Bartosz Kownacki.

reklama


reklama


Parlamentarzystę PiS-u zirytowały słowa szefa rady europejskiej Donalda Tuska podczas spotkania z frakcją europejskich socjalistów. - Mam nadzieję, że wasze słowa i wasze działania pomogą złagodzić zachowanie partii Kaczyńskiego. Jednocześnie w żaden sposób nie powinno to wpłynąć negatywnie na mój kraj oraz polskich obywateli - dodał.

- Kiedyś Polsce bardzo chcieli pomóc socjaliści narodowi. Teraz jacyś socjaliści genderyści niemieccy są zapraszani do udzielenia pomocy - oburzył się w rozmowie z Stanisław Pięta z PiS. Zaznaczył, że Donald Tusk będzie musiał kiedyś spojrzeć Polakom w oczy. - Myślę, że za kwestie związane z polityką prowadzoną przez pana Donalda Tuska i jego współpracowników w kontekście tego, co działo się po tragedii smoleńskiej, powinno być wszystko przeanalizowane, jeżeli chodzi o
odpowiedzialność karną i odpowiedzialność przed Trybunałem Stanu - stwierdził Pięta w Superstacji.

reklama


Źródło: Źródło zewnętrzne

reklama

  • Marcin(2016-01-14 20:03) Odpowiedz 73

    Większość polityków PIS sprzedało swoją godność tylko po to, aby prezes dopuścił ich do głosu i władzy... PIS podporządkowuje sobie prawo, media,instytucje i spółki, a przy okazji Polska traci autorytet na arenie międzynarodowej. Posądzanie opozycji o to, że to oni zainteresowali tym problemem Komisję Europejską jest zwykłą hipokryzją. To prezes, PIS i prezydent są temu winni. I niech premier Szydło nie płacze, że nasz rząd jest obecnie "nieprawdziwie pomawiany"...

  • KALIF(2016-01-14 17:32) Odpowiedz 53

    SZUBIENICE DLA TARGOWICZAN W sprawie zdrady. "Jakieś konsekwencje wobec tego wystąpienia powinny nastąpić" TUSK TO "Volksdeutsch DLA NIEGO POLSKA TO NIENORMALNOŚĆ ?? PO TO GRUPA PRZESTĘPCZA Europoseł SLD broni rządu PiS! Liberadzki o skandalicznym działaniu części europosłów: „Obłuda i podwójne standardy”

  • Polak(2016-01-14 20:16) Odpowiedz 33

    Tusk to szwab a szwabowi Polska zwisa, interesuja go tylko surowce i tania sila robocza

    Pokaż odpowiedzi (1)
  • Gabi(2016-01-14 18:10) Odpowiedz 31

    To Tusk rozwalał media ponieważ głosił , że Polacy nie powinni płacić abonamentu - wtedy nie podchodziło to pod rozwalanie mediów ? Po katastrofie Smoleńskiej kłamliwy jazgot ze strony prowadzących programy RTV i bzdurne wypowiedzi i opinie byłych polityków, aktorów , reżyserów kreujących się na ekspertów - zmusiły wielu Polaków do wyrzucenia telewizorni i takie ogłupianie, to było działanie demokratyczne ? . Pan Lis- tych co go oglądali określił iż wiedział , że Polacy są głupi , nie wiedział ,że aż tak. Takie były te "piękne , demokratyczne " media.

  • Leo(2016-01-14 16:42) Odpowiedz 25

    Ja też, Panie Kownacki, nie sprzedał bym swego kraju. Ale cóż - my, Polacy, mamy taki charakter.

  • Długo nie trzeba było czekać (2016-01-14 19:14) Odpowiedz 21

    Dotknij nawet stół z neo-BOLSZEWIKAMI z PIS ... a natychmiast odezwą się FARYZEUSZE z PIS

  • o źródłach tuskizmu(2016-01-15 14:19) Odpowiedz 10

    "Kownacki o Tusku: Ja nigdy nie sprzedawałbym swojego kraju". - Tak naprawdę to takie słowa paradoksalnie usprawiedliwiają Donalda Franciszka T. (58 l.) Polskość to normalność. Tuskość to nie polskość (i w tym kontekście tuskość to normalność).

  • doktor(2016-01-15 07:33) Odpowiedz 00

    Tuska i Będkowską z rodzinami zesłać na banicję za zdradę i zadłużenie kraju odsunąć od koryta wszystkich prominętnych działaczy PO, oskarżyć aferzystów i wyczyścić z wszelkiego zła kraj