statystyki

Mateusz Szczurek kandydatem PO do Rady Polityki Pieniężnej

08.01.2016, 13:13; Aktualizacja: 08.01.2016, 13:16
Mateusz Szczurek

Mateusz Szczurekźródło: Dziennik Gazeta Prawna

PO zgłosiła byłego ministra finansów Mateusz Szczurka jako swojego kandydata do Rady Polityki Pieniężnej - dowiedział się dziennikarz DGP Grzegorz Osiecki.

Reklama


Reklama


Powołanie nowych członków Rady Polityki Pieniężnej oraz złożenie przysięgi przez powołanych przez Senat członków Rady Polityki Pieniężnej zaplanowane jest na posiedzeniu, które rozpoczyna się 13 stycznia. Kadencje trzech obecnych członków RPP powołanych przez Senat upływają 24 stycznia.

Kandydatami senatorów PiS do RPP są Eugeniusz Gatnar, Marek Chrzanowski oraz Jerzy Kropiwnicki, a kandydatem PO jest Marek Dąbrowski.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło: gazetaprawna.pl

Reklama

  • windykator(2016-01-08 15:49) Odpowiedz 20

    Wstępne oględziny zawartości „złotego pociągu” wykazały olbrzymią ilość skrzyń z napisem Amber Gold ; - Taka informacja wypłynęła od poszukiwaczy i urzędników eksplorujących podwałbrzyski teren. -Starosta Wałbrzycha dementuje pogłoski jakoby w świetle latarek zauważono także napisy PZU i OFE. „To ewidentne bzdury”, stwierdził starosta. „Według mnie, cały pociąg zawiera jedynie skrzynie Amber Gold, choć nie dałbym głowy, czy w jednym z wagonów nie znajdą się skrzynie z napisem Kancelaria Prezydenta”. - . za nowypompon. pl

  • adam(2016-01-08 16:44) Odpowiedz 10

    Mam nadzieje,ze najpierw rozliczenie jego ministrowania przed prokuratorem-polskim.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama