Zaskakujący sondaż wyborczy: PO zwycięża z 46 proc. poparciem, Palikot nie wchodzi do Sejmu

04.10.2011, 11:25; Aktualizacja: 04.10.2011, 18:56
Sondaż wyborczy

Sondaż wyborczyźródło: GazetaPrawna.pl

Sensacyjny sondaż GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej" - PO zwycięża z ponad 40 proc. poparciem, a Ruch Palikota w ogóle nie wchodzi do Sejmu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (30)

  • sc(2011-10-04 12:17) Zgłoś naruszenie 00

    Pic na wodę fotomontaż

    Odpowiedz
  • Jan Stańczyk(2011-10-04 12:17) Zgłoś naruszenie 00

    Co za tendencyjny sondaż. Ludzie platformy komponowali ten bubel. Chcesz mieć kolejki do lekarzy , benzynę po 6 zł , duże bezrobocie, wzrastające ceny prądu i gazu to głosuj głupcze na Platformę.

    Odpowiedz
  • 8% POPARCIA DLA RPP(2011-10-04 12:25) Zgłoś naruszenie 00

    KOCHANI UCZCIE SIĘ JAK MANIPULUJE SIĘ INFORMACJĄ.PRAWDĘ MOŻNA ZASERWOWAĆ W TAKI SPOSÓB ABY STAŁA SIĘ PRZEDMIOTEM MANIPULACJI A Z DRUGIEJ STRONY NIE SPOSÓB ZARZUCIĆ AUTOROWI KŁAMSTWA>

    Odpowiedz
  • lili(2011-10-04 12:44) Zgłoś naruszenie 11

    w badaniach GFK od zawsze i zawsze Platforma na prowadzeniu ;zero wiarygodności ,szkoda sie zatrzymywać przy tym..

    Odpowiedz
  • zaba(2011-10-04 12:48) Zgłoś naruszenie 00

    Nic nie wierzę tej gazecie - tubie PiS-u.

    Odpowiedz
  • do 5(2011-10-04 12:58) Zgłoś naruszenie 00

    skoro nie wierzysz to po co tu przychodzisz.. czytaj Wyborczą lemingu z PO

    Odpowiedz
  • kazik(2011-10-04 13:07) Zgłoś naruszenie 00

    A JA GLOSUJE NA PIS

    Odpowiedz
  • do: zaba(2011-10-04 13:13) Zgłoś naruszenie 00

    skoro uważa Pani, że DGP to "tuba PiSu", którego jak wnioskuję nie jest Pani zwolenniczką jaki jest cel lektury tegoż dziennika?

    w mojej ocenie nie jest kluczowe na kogo się zagłosuje - WAŻNE ŻEBY IŚĆ, a nie olać temat a przez kolejne 4 lata płakać jak jest źle - ZRÓB COŚ CO UWAŻASZ ZA WŁAŚCIWE a potem krytykuj

    Odpowiedz
  • thor(2011-10-04 13:15) Zgłoś naruszenie 10

    Pic na wode. A jezeli to prawda to ludzie wyjda na ulice a wtedy juz nie wygra niczego

    Odpowiedz
  • siesie(2011-10-04 13:24) Zgłoś naruszenie 00

    zawsze i nawieki PO pis to obciach posmiewiski europy i swiata

    Odpowiedz
  • zyczliwy(2011-10-04 13:29) Zgłoś naruszenie 00

    POLACY !!! WYBIERAJAC P I S SKAZUJECIE POLSKE /wasza ukochana ojczyzne -jato glosicie / NA ZAGLADE NA ZNISZCZENIE CHCECIE TEGO ?

    Odpowiedz
  • gosc1(2011-10-04 13:30) Zgłoś naruszenie 00

    a ja głusują na Palikota

    Odpowiedz
  • ylayali(2011-10-04 13:41) Zgłoś naruszenie 00

    tO NIE PRAWDA po MA JUŻ 59 % POPARCIA I Z KAŻDĄ MINUTĄ ROŚNIE, NIEDŁUGO PRZEKROCZY 100

    Odpowiedz
  • *(2011-10-04 13:47) Zgłoś naruszenie 00

    ...a ja też głosuję na PiS a dlaczego?... bo tak :)

    Odpowiedz
  • Kubata(2011-10-04 13:51) Zgłoś naruszenie 10

    Kto uwierzy w takie wieści to przepadł i już nigdy się nie odnajdzie.

    Odpowiedz
  • geo.ba.ja.(2011-10-04 13:53) Zgłoś naruszenie 00

    PRECZ z PiS - a prezes niech wreszcie przestanie otumaniac Polaków - on wszystko zrobi żeby zdobyc władzę - nawet po trupach.
    Skończmy wreszcie z tymi żałosnymi "prawdziwymi Polakami"

    Odpowiedz
  • Kilonek(2011-10-04 13:56) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko złodzieje popierają wszystkie złodziejskie partie a są nimi PO,PSL,SLD.Uczciwi głosują na PIS.

    Odpowiedz
  • Polak(2011-10-04 13:59) Zgłoś naruszenie 00

    Jako człowiek bez wątpienia nie dorównujący poziomem przeciętnemu wyborcy PO bowiem:
    - urodziłem się w małym mieście (naonczas 300.000),
    - na Politechnikę Warszawską zdałem z rocznym opóźnieniem (wprowadzono ośmioklasową podstawówkę) i miałem już niestety 17 lat,
    - za pracę dyplomową uzyskałem tylko jedno wyróżnienie,
    - po skończeniu pracy na budowie od dwudziestu mam swoją mikro firmę,
    - mam czwórkę dzieci i jedną żonę płci żeńskiej,
    -posługuję się w miarę możliwości własnym umysłem,
    Jednym słowem porażka - i z tego powodu z przyjemnością i satysfakcją zagłosuję na PiS.
    Zapomniałem dodać, że moherowe berety są bardzo zdrowym i higienicznym nakryciem głowy. Dużo lepszym niż kaptur z nylonowego dresu na pustym łbie POwca.

    Odpowiedz
  • zyczliwy(2011-10-04 14:00) Zgłoś naruszenie 00

    ja przepraszam za mój wpis w punkcie 11 , ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do PiS ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach

    Odpowiedz
  • do 16(2011-10-04 14:16) Zgłoś naruszenie 00

    zpaomniałeś że jedynym trupem był członek PiS zamordowany w Łodz przez członka PO?

    Odpowiedz