E-wydanie wzbogacone jest o specjalistyczne tygodniki dostępne wyłącznie w prenumeracie, takie jak: Księgowość i podatki, Firma i prawo, Samorząd i administracja, Prawnik, Kadry i płace. Przejrzysta nawigacja oraz dostępne funkcjonalności zapewniają łatwy i przyjemny sposób czytania e-wydania, a dokładna wyszukiwarka szybkie dotarcie do potrzebnych treści znajdujących się w bazie tekstów. Użytkownik otrzymuje bogate archiwum tekstów o różnej tematyce, między innymi z zakresu gospodarki, prawa, podatków, pracy, fachowe i narzędziowe teksty niezbędne w pracy oraz kilkadziesiąt tysięcy artykułów z poradami przydatnymi na co dzień. Archiwum pozwala prześledzić, jak zmieniały się przepisy prawne na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat.

E-wydanie Dziennika Gazety Prawnej występuje w wersji na komputery (www.edgp.gazetaprawna.pl) oraz w wersji na tablety i smartfony: aplikacje DGP na Android oraz DGP na iPad.

Funkcjonalności e-wydania:
• Mobilność
• Szybkość
• Komfort pracy
• Ekologia

Mobilność: dostęp z urządzeń mobilnych mających połączenie z internetem (laptopy, tablety, smartfony).

Szybkość: oszczędzasz czas dzięki błyskawicznemu dostępowi do potrzebnych informacji. Komfort pracy: dostępne funkcjonalności zapewniają łatwy i szybki sposób przeglądania treści e-wydania. Ekologia: chronisz środowisko, do wyprodukowania e-wydania nie potrzeba papieru ani paliwa na tradycyjny kolportaż.