statystyki

Koordynator do spraw spokoju narodowego

autor: Maciej Miłosz03.06.2020, 06:06; Aktualizacja: 03.06.2020, 09:08
Mateusz Morawiecki, Łukasz Szumowski, Mariusz Kamiński

Mateusz Morawiecki, Łukasz Szumowski, Mariusz Kamińskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Obara

Międzyresortowy zespół przygotuje ustawę o zarządzaniu bezpieczeństwem narodowym. Być może przy premierze pojawi się doradca w tej materii

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (8)

  • nastka(2020-06-03 11:37) Zgłoś naruszenie 10

    O, to jest dobry pomysł. W przyszłości gdyby coś takiego znów zaistniało, będzie odpowiedni człowiek i procedury.

    Odpowiedz
  • Anonimowy(2020-06-03 12:50) Zgłoś naruszenie 10

    To bardzo ciekawy pomysł premiera Morawieckiego, bezpieczeństwo wojskowe i cywilne jest ważne.

    Odpowiedz
  • Jonathan(2020-06-03 13:01) Zgłoś naruszenie 10

    Jeżeli jest możliwość udoskonalenia działania tych organów, to jestem jak najbardziej za decyzją premiera.

    Odpowiedz
  • andre(2020-06-03 14:07) Zgłoś naruszenie 10

    Każde udoskonalenie jest dobre. Szczególnie jeśli mowa o sferach tak strategicznych jak bezpieczeństwo narodowe.

    Odpowiedz
  • Kornel(2020-06-03 15:15) Zgłoś naruszenie 10

    Premier ma racje, jeśli można coś udoskonalić to jak najbardziej trzeba to robić, zwłaszcza w tak ważnych kwestiach, to konieczny krok, bezpieczeństwo jest priorytetem.

    Odpowiedz
  • Hanka(2020-06-03 19:53) Zgłoś naruszenie 00

    Dobrze że wprowadzają kolejne zabezpieczenia prewencyjne w przypadku takich sytuacji jaka nas nawiedziła w marcu. Super inicjatywa, profilaktyka przede wszystkim!!!!!

    Odpowiedz
  • Monika(2020-06-03 18:43) Zgłoś naruszenie 00

    Świetna informacja widać kolejny progres w rządach Morawieckiego, dobrze że myśli przyszłościowo i "utwardza" pozycję naszego kraju. Ta ustawa jest jak najbardziej potrzebna.

    Odpowiedz
  • Rita J.(2020-06-03 20:31) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejna dobra i świadoma decyzja Premiera, a taki skład gwarantuje dobre decyzje, przemyślane działania a co za tym idzie jak najlepsze rezultaty..

    Odpowiedz