Aptekarze przeciw ustawie PiS: Pozwą Skarb Państwa na 10 miliardów zł

06.01.2017, 13:42; Aktualizacja: 06.01.2017, 13:53
Stracą też pacjenci.

Stracą też pacjenci.źródło: ShutterStock

Dziesięciu miliardów złotych będą domagać się od Skarbu Państwa polscy aptekarze, jeżeli wejdzie w życie przygotowana przez PiS ustawa "Apteka dla aptekarza" - dowiedział się RMF FM.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:RMF FM
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • mam ten kraj w tyle(2017-01-06 17:37) Zgłoś naruszenie 93

    Farmacją i aptekami powinni zajmować się tytułowani farmaceuci a nie kramarze po podstawówkach

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • fg(2017-01-06 14:45) Zgłoś naruszenie 44

    Za caly system emerytalny odpowiada Rzad i rowniez moze zarzadzac aptekami tak jak uwaza.

    Odpowiedz
  • Leo(2017-01-06 14:13) Zgłoś naruszenie 42

    Zastraszanie jest karalne.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • gdf(2017-01-08 19:30) Zgłoś naruszenie 30

    Od razu w tytule manipulacja faktami. To nie aptekarze są przeciwni ustawie PIS, tylko Związek Pracodawców Aptecznych, w skład którego grupę reprezentacyjną tworzą osoby dorobkiewiczow "pseudobiznesmenow" niezwiązane z aptekarstwem i farmacja. To oni chcą bronić swoich interesów, które stoją w sprzeczności z etyką wykonywania zawodu aptekarza. Proponuję przerzucić swój biznes na jeszcze bardziej opłacalny, np.wydobycie ropy naftowej lub zainwestować w nowoczesne technologie - z korzyścią dla całego społeczeństwa Polskiego.

    Odpowiedz
  • W...(2017-01-06 16:36) Zgłoś naruszenie 20

    W Polsce staje sie modne odszkodowanie za utracone korzysci w przyszlosci.

    Odpowiedz
  • Czytelnik(2017-01-06 15:19) Zgłoś naruszenie 23

    Czytalem, ze jedna apteka zostala wyceniona na 2 mln zl. ----- Chyba razem ze czterema lub wieksza iloscia farmceutow. Ilez moga kosztowac 4 sciany i pare regalow?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • po-tomek juzek bonk(2017-01-06 15:45) Zgłoś naruszenie 12

    Co ja mam powiedzieć , kiedy chuligani podszywający się pod pojęcie "demokracja " i "kapitalizm" po-rozwalali przynoszące dochody przedsiębiorstwa po-zbawiając przy tym ludzi pracy i chleba? Muszę żądać teraz odszkodowania od stwórcy "Zielonej Wyspy " w wysokości nie mniejszej niż suma moich miesięcznych zarobków do czasu przejścia na emeryturę .

    Odpowiedz
  • Annita(2017-01-07 09:33) Zgłoś naruszenie 10

    Np.misiewicz do apteki!!!!

    Odpowiedz