Artykuły na temat: "PSL"

Kto dziś wymachuje vatowską maczugą [OPINIA]

14 września 2020 r.

Jest czerwiec 2019 r. poseł Marcin Horała, ówczesny przewodniczący sejmowej vatowskiej komisji śledczej, udziela wywiadu Polskiemu Radiu. Temat to oczywiście luka w VAT za czasów rządów PO-PSL.

Wróbel: W szufladzie pusto. W głowach pustawo

21 sierpnia 2020 r.

Jolanta Fedak, jak głoszą media, tuż przed głosowaniem przeczytała projekt podwyżki płac politykom. Wystarczyło, aby – jako jedyna z PSL – była przeciwko. Szkoda, że pomysł głosowania tylko wtedy, kiedy dobrze przeczyta się wniosek, słabo się w Polsce przyjmuje, nawet w Sejmie.

Senator Koalicji Obywatelskiej Artur Dunin zakażony koronawirusem

3 sierpnia 2020 r.

Senator Koalicji Obywatelskiej Artur Dunin jest zakażony koronawirusem. O swej chorobie dowiedział się w poniedziałek po wykonaniu testu na SARS-Cov-2. Polityk przebywa obecnie w domu. Jak powiedział PAP, czuje się dobrze, chociaż ma gorączkę.

Kosiniak-Kamysz: Moi wyborcy mają swój rozum

9 lipca 2020 r.

Będę się poddawał weryfikacji już niedługo na kongresie PSL, który odbędzie się albo pod koniec tego roku, albo na początku przyszłego - podkreślił lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Zapowiedział, że ponownie będzie kandydował na funkcję prezesa. Dodał, że nie ma poczucia niewypełnienia obowiązku.

Duda czy Trzaskowski? Politycy PSL podzieleni

5 lipca 2020 r.

Politycy PSL są podzieleni w sprawie poparcia kandydata na prezydenta; niektórzy opowiadają się za Rafałem Trzaskowskim, inni podkreślają, że PSL powinno podjąć też rozmowy programowe z urzędującym prezydentem, a jeszcze inni zaznaczają, że Stronnictwo nie udzieli poparcia żadnemu kandydatowi.