Artykuły na temat: "PSL"

Doradca prezydenta: PSL zachowuje się "w miarę racjonalnie"

30 października 2020 r.

Propozycje lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza ws. aktualnej sytuacji związanej z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego dotyczącym aborcji służą rzeczywiście jakiejś dyskusji - ocenił w piątek doradca prezydenta RP Paweł Sałek. Dodał, że PSL zachowuje się "w miarę racjonalnie".

PiS – 38 proc., KO -24 proc., Lewica -14 proc. [SONDAŻ]

7 października 2020 r.

W Sejmie znalazłoby się pięć ugrupowań, wszystkie obecnie reprezentowane w parlamencie – wynika z sondażu przeprowadzonego dla portalu wPolityce.pl. Wynik sondażowy, jaki uzyskały partie to: PiS – 38 proc., KO -24 proc., Lewica -14 proc., Konfederacja – 11 proc., PSL – 6 proc.

Kto dziś wymachuje vatowską maczugą [OPINIA]

14 września 2020 r.

Jest czerwiec 2019 r. poseł Marcin Horała, ówczesny przewodniczący sejmowej vatowskiej komisji śledczej, udziela wywiadu Polskiemu Radiu. Temat to oczywiście luka w VAT za czasów rządów PO-PSL.

Wróbel: W szufladzie pusto. W głowach pustawo

21 sierpnia 2020 r.

Jolanta Fedak, jak głoszą media, tuż przed głosowaniem przeczytała projekt podwyżki płac politykom. Wystarczyło, aby – jako jedyna z PSL – była przeciwko. Szkoda, że pomysł głosowania tylko wtedy, kiedy dobrze przeczyta się wniosek, słabo się w Polsce przyjmuje, nawet w Sejmie.

Senator Koalicji Obywatelskiej Artur Dunin zakażony koronawirusem

3 sierpnia 2020 r.

Senator Koalicji Obywatelskiej Artur Dunin jest zakażony koronawirusem. O swej chorobie dowiedział się w poniedziałek po wykonaniu testu na SARS-Cov-2. Polityk przebywa obecnie w domu. Jak powiedział PAP, czuje się dobrze, chociaż ma gorączkę.

Kosiniak-Kamysz: Moi wyborcy mają swój rozum

9 lipca 2020 r.

Będę się poddawał weryfikacji już niedługo na kongresie PSL, który odbędzie się albo pod koniec tego roku, albo na początku przyszłego - podkreślił lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Zapowiedział, że ponownie będzie kandydował na funkcję prezesa. Dodał, że nie ma poczucia niewypełnienia obowiązku.