Artykuły na temat: "przemoc"

Hongkong: Władze odrzuciły apelację w sprawie niedzielnego marszu

13 września 2019 r.

Hongkońskie władze podtrzymały w piątek decyzję policji i odmówiły zezwolenia na planowaną na niedzielę prodemokratyczną pikietę i pokojowy marsz protestu w centrum miasta. Organizator zapowiedział, że wystąpi o zgodę na demonstrację w innym terminie.

Senat przyjął bez poprawek ustawę o państwowej komisji ds. pedofilii

31 sierpnia 2019 r.

Senat przyjął w sobotę bez poprawek ustawę o Państwowej Komisji do spraw wyjaśniania przypadków czynności skierowanych przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, wobec małoletniego poniżej lat 15. Pierwszy raport komisja ma opracować w ciągu roku od dnia wejścia ustawy w życie.

PSL: Ludowcy nie wezmą udziału w marszu w Białymstoku

28 lipca 2019 r.

Politycy PSL nie wezmą udziału w marszu w Białymstoku - czytamy w oświadczeniu zamieszczonym w niedzielę na stronie internetowej partii. Jak podkreślono, kolejne radykalne demonstracje stają się miejscem eskalacji sporów światopoglądowych i często służą obrazie uczuć religijnych osób wierzących.

Warszawa przeciw przemocy. Solidarni z Białymstokiem

27 lipca 2019 r.

Setki osób wzięły udział w manifestacji „Warszawa przeciw przemocy. Solidarni z Białymstokiem” chcąc okazać wsparcie środowiskom LGBT i uczestnikom zeszłotygodniowego marszu w Białymstoku. Według Komendy Stołecznej Policji demonstracja odbyła się spokojnie, bez incydentów.