Proszę czekać...

Artykuły na temat: "program"

Krajowy program antyprzemocowy tylko na rok

25 listopada 2020 r.

Planowany na 2021 r. ogólnopolski program przeciwdziałania domowej agresji zakłada realizację tych samych działań, które były przewidziane w dotychczasowej jego edycji. Tak wynika z projektu uchwały Rady Ministrów w sprawie ustanowienia Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na rok 2021.

Korpus Wsparcia Seniorów: Dla kogo? Jak skorzystać z pomocy?

23 października 2020 r.

Prosimy seniorów powyżej 70. roku życia, którzy nie świadczą pracy o nieprzemieszczanie się, w miarę możliwości o pozostanie w domach - apelował w piątek premier Mateusz Morawiecki. Zapowiedział uruchomienie Korpusu Wsparcia Seniorów, by pomóc osobom starszym niemającym opieki rodziny.

Program małej retencji wód opadowych: W Krakowie duże zainteresowanie

6 lipca 2020 r.

140 wniosków opiewających w sumie na 2 mln zł dotacji uzyska wsparcie w ramach programu krakowskiej mikroretencji – podał w poniedziałek Urząd Miasta Krakowa. Zainteresowanych wykonaniem systemu do gromadzenia wód opadowych i roztopowych przy finansowym wsparciu miasta było dużo więcej.

Trzaskowski: fiasko programu Mieszkanie Plus

24 czerwca 2020 r.

Program Mieszkanie Plus zakończył się fiaskiem, mieszkań w ramach tego programu jest niecały tysiąc - mówił w środę w Rzeszowie kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski. Na Podkarpaciu polityk spotka się z także z mieszkańcami Dębicy, Rzeszowa i Jawornika.

Szymaniak: Trójka to nie było jakieś tam radio, lecz radio, które było jakieś [OPINIA]

22 maja 2020 r.

Od razu muszę zastrzec, że nie będę obiektywny, bo należę do grona osób wychowanych na Trójce. Z jednej strony oznacza to, że trudniej mi na chłodno ocenić, co się dzieje wokół radia – a raczej tego, co z niego zostało. Jednak z drugiej sprawia to, że mogę się pokusić o wyjaśnienie fenomenu Trójki z jednoczesnym odkłamaniem narosłych wokół niej mitów.

Budka: przedsiębiorczość, samorządność i europejskość filarami programu PO

4 stycznia 2020 r.

Samorządność, europejskość i przedsiębiorczość, rozumiana jako system wsparcia wszystkich ciężko pracujących Polaków, powinny być filarami nowego programu Platformy Obywatelskiej – przekonywał w sobotę w Częstochowie ubiegający się o funkcję szefa partii wiceprzewodniczący PO Borys Budka.