Artykuły na temat: "PO"

PO walczy o pietruszkę [TWEET TYGODNIA]

12 lipca 2019 r.

Jest taka teoria, którą upodobali sobie politycy, bo się kiedyś sprawdziła; więc uważają, że działa zawsze: ludzie wychodzą na ulice nie wtedy, gdy jest wysokie bezrobocie, a w momencie, gdy rosną ceny.

Politycy PO: Oddala się perspektywa wspólnej koalicji z PSL, rozmowy idą źle

11 lipca 2019 r.

 Oddala się perspektywa wspólnej koalicji PO z PSL, negocjacje idą źle - wynika z rozmów PAP z politykami PO. Szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz miał liderowi PO Grzegorzowi Schetynie przedstawić "zaporowe" warunki porozumienia, żądając zerwania współpracy z Nowoczesną i Inicjatywą Polska.

PO-KO chce dymisji ministra środowiska Henryka Kowalczyka

10 lipca 2019 r.

Minister środowiska Henryk Kowalczyk ponosi odpowiedzialność za zagrożenie utraty miliardów złotych z funduszy europejskich na walkę o czyste powietrze i zdrowie Polaków - ocenił szef klubu PO-KO Sławomir Neumann. Poinformował, że klub PO-KO złożył wniosek o jego odwołanie.

Siemoniak: Dla nas partnerem pierwszego wyboru jest PSL

10 lipca 2019 r.

Partnerem pierwszego wyboru jest PSL; wyciągając rękę do wszystkich bardzo nam zależy na obecności PSL-u - mówił w środę wiceszef PO Tomasz Siemoniak, pytany w kontekście tworzenia koalicji na wybory, o to kto bardziej pasuje do programu Platformy: ludowcy czy Wiosna Roberta Biedronia.