Artykuły na temat: "loty"

Lufthansa od połowy czerwca ponownie uruchomi loty w 20 kierunkach

24 maja 2020 r.

Lufthansa, która rozmawia z niemieckim rządem o dofinansowaniu w wysokości 9 miliardów euro, od połowy czerwca ponownie uruchomi połączenia w 20 kierunkach, głównie do ciepłych krajów - zapowiedziała w niedzielę rzeczniczka tych niemieckich linii lotniczych.

Morawiecki: W najbliższych miesiącach odmrożenie ruchu lotniczego

22 maja 2020 r.

W najbliższych miesiącach będzie się odbywało odmrożenie ruchu lotniczego, najpierw krajowego, a potem międzynarodowego - powiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że trwają prace nad odpowiednimi procedurami, które ten ruch pozwolą przywrócić.

Do 23 maja zakaz ruchu lotniczego na obszarze Polski

10 maja 2020 r.

W niedzielę weszło w życie rozporządzenie premiera przedłużające do 23 maja zakaz ruchu lotniczego na obszarze Polski; rozporządzenie opublikowane w Dzienniku Ustaw. Chodzi o loty krajowe oraz międzynarodowe.

Ruch lotniczy w zapaści, ale wiele linii wciąż lata

29 kwietnia 2020 r.

Mimo restrykcji wprowadzonych w całej Europie, ruch lotniczy na kontynencie nie ustał zupełnie. Między kilkoma krajami wciąż kursują samoloty pasażerskie, choć największe lotniska świecą pustkami. Są jednak państwa, do których można wlecieć bez podania ważnej przyczyny przylotu.