Artykuły na temat: "linie lotnicze"

Lot z Rzymu na Sycylię jak za Ocean, największymi samolotami

23 maja 2020 r.

Lot z Rzymu na Sycylię jak za Ocean, na pokładzie największych samolotów - tak wyglądają podróże podczas pandemii koronawirusa. Włoskie linie lotnicze Alitalia, aby zapewnić pasażerom bezpieczną odległość, używają na tej trasie maszyn do lotów międzykontynentalnych.

Linie lotnicze Easyjet wznowią część połączeń 15 czerwca

21 maja 2020 r.

Brytyjskie tanie linie lotnicze Easyjet poinformowały w czwartek, że 15 czerwca uruchomią część połączeń w Wielkiej Brytanii i Francji, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa związanych z koronawirusem, w tym obowiązku noszenia masek przez załogę i pasażerów.

Lufthansa z początkiem czerwca zaoferuje loty z Krakowa i Warszawy do Frankfurtu

14 maja 2020 r.

Z początkiem czerwca Lufthansa ponownie zaoferuje pasażerom możliwość podróży z Krakowa i Warszawy do Frankfurtu - poinformował przewoźnik. Oznacza to w sumie 17 cotygodniowych połączeń z Polski. Podczas całego czasu trwania podróży pasażerów obowiązuje noszenie masek zakrywających nos i usta.

Prezes Enter Air: Kryzys przetrwają najsilniejsze linie lotnicze

10 maja 2020 r.

Kryzys wywołany koronawirusem w lotnictwie przetrwają najsilniejsi - mówi PAP prezes Enter Air Grzegorz Polaniecki. Branża będzie musiała wprowadzić wytyczne zapewniające bezpieczeństwo - np. kontrolę zdrowia pasażerów i dezynfekcję bagażu - dodaje.