Serwisy internetowe

GazetaPrawna.pl

Gazetaprawna.pl – oficjalny serwis internetowy „Dziennika Gazety Prawnej” o profilu prawno-gospodarczym, zawierający unikalne treści dla profesjonalistów i przedsiębiorców. Gazetaprawna.pl zamieszcza najnowsze i zawsze aktualne wiadomości o biznesie, finansach, podatkach, pracy i prawie, ale i treści ze świata kultury, rozrywki, nowych technologii. Materiały o bieżących wydarzeniach wzbogacane są komentarzami ekspertów, analizami i opiniami specjalistów oraz doradców. Silną stroną serwisu są podane w przystępnej formie interpretacje przepisów prawa oraz praktyczne porady. Atutem serwisu są również rozbudowane serwisy tematyczne stanowiące kompendium wiedzy z danej dziedziny (m.in. Finanse osobiste, Nieruchomości, Twarze Biznesu, Praca i kariera, Edukacja, PIT, Poradnik konsumenta). Treści do serwisu tworzone są przez redakcję Gazetyprawnej.pl, a ponadto wsparcie merytoryczne zapewnia „Dziennik Gazeta Prawna” oraz liczne grono ekspertów z dziedziny ekonomii, biznesu, finansów i prawa. Serwis posiada bazę lojalnych użytkowników, o czym świadczy duża liczba osób powracających na serwis oraz szerokie grono prenumeratorów newslettera. Szczyci się rozpoznawalną i bardzo dobrze postrzeganą marką.

Dziennik.pl

Dziennik.pl to szybki, obiektywny i różnorodny serwis informacyjny, w prosty, przystępny i atrakcyjny sposób prezentujący najnowsze wiadomości. Redakcja serwisu, poza korzystaniem ze źródeł agencyjnych, sama zdobywa informacje oraz komentarze do bieżących wydarzeń. Serwis bogaty jest również w fotogalerie i materiały multimedialne. Poza aktualnymi doniesieniami z kraju i ze świata, internauci mogą tu znaleźć także informacje kulturalne, motoryzacyjne, sportowe, technologiczne, zdrowotne oraz lifestylowe, a także materiały dotyczące historii. Na łamach serwisu pojawiają się również publikacje realizowane wspólnie z dziennikarzami „Dziennika Gazety Prawnej”. Miesięcznie serwis dziennik.pl odwiedza około dwóch milionów unikalnych użytkowników.

Forsal.pl

Forsal.pl jest specjalistycznym serwisem ekonomiczno-gospodarczym. Co miesiąc czytanym przez kilkaset tysięcy menedżerów, ekonomistów, studentów oraz konsumentów produktów finansowych. Dzięki ścisłej współpracy z najbardziej prestiżową gazetą biznesową w Polsce (Dziennik Gazeta Prawna) oraz najlepszą agencją ekonomiczną na świecie (Bloomberg) dostarcza internautom najwyższej jakości informacje gospodarcze w bardzo krótkim czasie. Forsal.pl ma własną, niezależną redakcję dziennikarzy zdobywających newsy i tłumaczących zawiłości ekonomii. Unikalne treści serwisu są cytowane przez prasę w Polsce i zagranicą, między innymi The Economist, Forbes, Der Spiegel czy agencję Interfax. Wysoka jakość artykułów i analiz sprawiła, że serwis nieustannie od trzech lat znajduje się w gronie 10-ciu najbardziej opiniotwórczych mediów biznesowych w Polsce w rankingu Instytutu Monitorowania Mediów. Według Ogólnopolskiego Badania Inwestorów 2012 Forsal.pl znajduje się w gronie najważniejszych źródeł informacji dla inwestorów giełdowych w Internecie. W 2013 Forsal.pl, jako jedyny serwis internetowy w Polsce, został nominowany do prestiżowej nagrody dziennikarskiej Grand Press Digital.

Prawnik.pl

Prawnik.pl to jedyny na rynku serwis dla prawników o charakterze środowiskowo-merytorycznym. Skierowany jest do prawników pracujących w firmach, kancelariach, urzędach i wymiarze sprawiedliwości. Marka została przejęta od spółki Next.pl (Grupa INFOR PL). Jest najmłodszym serwisem INFOR Biznes. Został uruchomiony w styczniu 2014 roku. Dostęp do serwisu jest płatny. Serwis jest kompendium niezbędnych i ciekawych informacji dotyczących branży prawniczej, podanych w sposób usystematyzowany i rzetelny. Zapewnia możliwość szybkiego zapoznania się z najnowszymi i najważniejszymi informacjami dotyczącymi zarówno przepisów i orzecznictwa, jak i środowiska prawniczego. Bieżącemu informowaniu subskrybentów służy codzienny newsletter – wysyłany 5 razy w tygodniu oraz „alertowo”- zawierający najważniejsze przekazy dnia.