Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Euro 2012 na Ukrainie - sprawdź, co warto zobaczyć

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Kijów – 1 lipca 2012r. będzie jednym z najważniejszych dni w historii tego miasta: odbędzie się wówczas finał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Jednak łatwo tutaj nie tylko o sportowe emocje: Kijów jest pełen zabytków i ciekawostek, które warto zobaczyć w przerwach meczów. Strefa Kibica powstanie w centrum miasta na Placu Niepodległości i Kreszczatiku, może pomieścić 70 tys. widzów, zaś w dniu samego finału – nawet 90 tys. kibiców, którzy na czterech ogromnych telebimach obejrzą piłkarzy walczących o zwycięstwo.
Kijów – 1 lipca 2012r. będzie jednym z najważniejszych dni w historii tego miasta: odbędzie się wówczas finał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Jednak łatwo tutaj nie tylko o sportowe emocje: Kijów jest pełen zabytków i ciekawostek, które warto zobaczyć w przerwach meczów. Strefa Kibica powstanie w centrum miasta na Placu Niepodległości i Kreszczatiku, może pomieścić 70 tys. widzów, zaś w dniu samego finału – nawet 90 tys. kibiców, którzy na czterech ogromnych telebimach obejrzą piłkarzy walczących o zwycięstwo. / ShutterStock
Z pewnością wielu polskich kibiców w najbliższym czasie wybierze się na Ukrainę, by obejrzeć swoich ulubieńców w akcji. Podpowiadamy co jeszcze można zobaczyć w miastach, które będą reprezentowały EURO 2012.
Tematy:

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej