Narodowcy się jednoczą. Tworzą nowy ruch polityczny, organizują wielki kongres

26.01.2013, 10:31; Aktualizacja: 26.01.2013, 16:04
Jeden z marszy organizacji prawicowych

Jeden z marszy organizacji prawicowychźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Łukasz Nowaczyk

Narodowcy chcą połączyć swoje siły i stworzyć ruch polityczny. W tym celu na wiosnę zamierzają zorganizować wielki kongres - donosi "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (58)

  • Ludowiec(2013-02-08 17:21) Zgłoś naruszenie 00

    Czekam od lat na patriotyczną siłe młodzieży na którą nie mają haka ani obecne ani dawne służby. Jestem z wami . Chwała Wielkiej Polsce Panowie Bracia Narodowcy

    Odpowiedz
  • hirik(2013-01-27 21:18) Zgłoś naruszenie 00

    Popieram RN, to powrót do prawdziwego patriotyzmu, jeżeli powstanie
    na tej bazie partia to zagłosuję na nią, należy uważać na agenturę.
    Nadszedł wreszcie czas aby posprzątać po okrągłym stole.

    Odpowiedz
  • TEKLA(2013-01-27 20:39) Zgłoś naruszenie 00

    BARDZO DOBRZE TYLKO SZYBKO SIĘ JEDNOCZCIE ZEBY WYBORY WYGRAC

    Odpowiedz
  • jank(2013-01-27 17:42) Zgłoś naruszenie 00

    Popieram. Partia jak pozostałe, ma tradycje przedwojenne.

    Odpowiedz
  • ;-0(2013-01-27 16:34) Zgłoś naruszenie 00

    ten kołchoz upartyjniony stworzony przez sitwe pociotkow bedzie mial swoj kres tylko jak uczy historiia wielu niewinnych za to przypłaci przy okazji... zastanawia brak swiadomosci... teraz w europie nikt sie juz nie ukryje pozoostaje ameryka i chiny ale tam wymierza sie sprawiedliwosc złodziejom na stadionach publicznie

    Odpowiedz
  • BUL i cierpienie przynoszą narodowi jego wybrańcy.(2013-01-27 14:04) Zgłoś naruszenie 00

    a nie żydzi...od po czątku zaistnienia rządów solidarnościowych w Polsce jest coraz gorzej...na samym poczatku było przydzielanie tytułów.jak ma orzeł miec ustawioną głowę i.t.d póżniej zawłaszczano,przywłaszczxano,podwyższano i na 2013r. głupiego polaka wyrolowano i już żadna nacja nie poprawi europejskiego systemu w którym dzięki naszej władzy jesteśmy po 40 l pracy na śmietnikach...może wyjaśnił by narodowi dlaczego??? wódz powstania solidarnościowego!!!

    Odpowiedz
  • goj(2013-01-27 11:26) Zgłoś naruszenie 00

    Nie widzę innej drogi dla Polski- popieram.Związek z U.E oczywiście tak, ale na demokratycznych zasadach.

    Odpowiedz
  • mojsze(2013-01-27 10:42) Zgłoś naruszenie 00

    Co za brednie.Jakie kilkaset tysięcy?Ten debilny pismak musiał być nieźle nawalony kiedy liczył tą faszystowską hołotę.Jest ich razem z kibolami bandytami około 40 000.Też mi "siła" polityczna.

    Odpowiedz
  • gilotyna(2013-01-27 10:34) Zgłoś naruszenie 00

    Nareszcie obrzezancy won z tego kraju, albo na szubienice

    Odpowiedz
  • monte Christof(2013-01-27 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    Tutaj widzę tylko katolików a nie chrześcijan. Zapomnieliście gł@by że Jezus był ŻYDEM. A do tego faszyści byli albo są katolikami i czym się tu szczycić?

    Odpowiedz
  • sta-n(2013-01-27 09:36) Zgłoś naruszenie 00

    Pewnie narodowcy ustalają teraz kolory koszul w których wystąpią na
    marszach, oraz w której hurtowni zaopatrzyć się w pochodnie.

    Odpowiedz
  • EO(2013-01-27 09:03) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko w narodowej Polsce będzie można obronić się przed lewackim faszyzmem!

    Odpowiedz
  • Strazu23(2013-01-27 02:18) Zgłoś naruszenie 00

    No tak jasne z deszczu pod rynne.

    Odpowiedz
  • góral(2013-01-26 23:49) Zgłoś naruszenie 00

    następni popierdusy i półmuzgi chcą dorwać się do koryta.Jakim cudem chuligan z beizbolem może cokolwiek mądrego wymyślić. wszyscy z was chcą żyć jak żyją ludzie na zachodzie a zapominacie się pozbyć swojej małomiasteczkowości zacofania ibraku tolerancji dla innych uczcie się idioci rozmawiać i myśleć matoły a nie robić kolejnej rewolucji kosztem innych ludzi w *********** polsce byli już tacy co bili. wszyscy na nich narzekacie że ub, sb itp. a wydaje się że mażycie o tym samym.a kto kijem wojuje od kija ginie.jeszcze ludzie z byłego resortu są całkiem sprawni zawsze możemy wrócić i spuścić wam ******** robimy to naprawde dobrze

    Odpowiedz
  • patriota(2013-01-26 23:34) Zgłoś naruszenie 00

    macie moje poparcie mój głos mnie

    Odpowiedz
  • polak(2013-01-26 23:32) Zgłoś naruszenie 00

    w końcu można bedzie isć na wybory i oddać swój głos na polaków i patriotów

    Odpowiedz
  • Koryto jest najważniejsze !!!(2013-01-26 23:32) Zgłoś naruszenie 00

    "Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą"
    /Otto von Bismarck/
    Tłuszcza uliczna i ... odpady polityczne (Zawisza, Bosak) to "ideał władzy" ?

    Polsko, w ... czym żeś Ty i ... komu zawiniła, że po upadku PRL-u
    do władzy pchają się różne ... łachudry i mendy.

    Odpowiedz
  • Osama(2013-01-26 23:25) Zgłoś naruszenie 00

    Alleluja! Alleluja! Gdy tylko ukończę studia w UK wracam by was wspierać!
    Wykonywanie władzy politycznej – przypominał Papież – czy to we wspólnocie, czy to w instytucjach reprezentujących państwo powinno być ofiarną służbą człowiekowi i społeczeństwu, nie zaś szukaniem własnych, czy grupowych korzyści z pominięciem dobra wspólnego całego narodu”.

    Odpowiedz
  • xd(2013-01-26 22:26) Zgłoś naruszenie 00

    Prawica już rządziła i wcale nie było lepiej. Pis niejednokrotnie korzystał ze swoich znajomości wśród nazioli. btw przyjmujecie osoby z pis i lpr a jak pokazali zdjęcia gdzie machają rączką ku górze to mówili, że nic takiego nie miało miejsca albo, że to zabawa i nie są naziolami. Tacy z nich nacjonaliści jak ze mnie profesor. Fajnie, że coś robicie ale mojego głosu nie dostaniecie gdyż będziecie mieć za członków ludzi, którzy się zhańbili przed polską jak i wami wypierając się przekonań. powodzenia

    Odpowiedz
  • sprawiedliwy(2013-01-26 22:17) Zgłoś naruszenie 00

    widząc jak kwach obrabia tą polskę i nie można tam wpisać komentarza ,to teraz wiem , że w tym państewku rządzą oszuści, krętacze,złodzieje i zbrodniarze , te miliony wykończonych ludzi , poprzez pozbawienie ich pracy woła o pomstę do nieba !!!

    Odpowiedz