Wawrzyk: Nord Stream 2 prowadzi do jeszcze większego uzależnienia Europy od Rosji

13.02.2019, 09:24; Aktualizacja: 13.02.2019, 09:32
Nord Stream 2

Nord Stream 2źródło: ShutterStock

Gazociąg Nord Stream 2 prowadzi do jeszcze większego uzależnienia Europy od Rosji; nie jest projektem ekonomicznym ale projektem politycznym - powiedział w środę wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • bredzić za 2 srebrniki(2019-02-13 10:18) Zgłoś naruszenie 10

    Wawrzyk, a ty wiesz czym się kończy uzależnienie gospodarki i armii od Usa ?

    Odpowiedz
  • demagogia czy wiedza?(2019-02-13 10:21) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe, ile kosztowałby transfer 1 GB, gdyby na polskim rynku działał tylko jeden operator zależny od episkopatu albo Watykanu?

    Odpowiedz
  • Kornik(2019-02-13 20:36) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe gdzie w czasie dyskusji o Nord Stream 2 był Tusk ? Niemcy ugadują się z Rosją na deal szkodliwy dla Polski a Tusk wojuje na Twitterze zamiast bronić kraju. No nieźle ;)

    Odpowiedz
  • Metodor(2019-02-13 20:40) Zgłoś naruszenie 00

    Widać solidarność Unii Europejskiej - Niemcy i Francja siedząc ze wszystkimi przy jednym stole grają w inną grę. Nazwałbym ją "oszust" ;)

    Odpowiedz
  • Symbol(2019-02-13 21:09) Zgłoś naruszenie 00

    Jakie to jest symboliczne, że w dzień w którym Niemcy układają się z Rosją my kupujemy od Stanów broń wzmacniając nasz sojusz. Jesteśmy przykładem dla Unii !

    Odpowiedz
  • Dzięciołowski(2019-02-14 01:06) Zgłoś naruszenie 00

    Unia sprzeda nas przy pierwszej lepszej okazji. Właśnie to się dzieje. Wystarczyło, że zobaczyli kasę i już się na Polskę wypięli.

    Odpowiedz
  • potrzask(2019-02-14 01:09) Zgłoś naruszenie 00

    Gazprom > Polska tak to wygląda niestety. Pomyśleć, że niektórzy chcą głębszej integracji z UE ...

    Odpowiedz
  • przeciwnik(2019-02-14 01:11) Zgłoś naruszenie 00

    Cała ta UE to jedna wielka farsa. Najważniejsze decyzje podejmują Niemcy i Francja, a zdanie reszty członków jest olewane. Z Polską też nikt się nie liczy. Nie mam słów.

    Odpowiedz
  • Szulakowski(2019-02-14 01:14) Zgłoś naruszenie 10

    Mam wrażenie, że wszyscy w UE są przeciwko Polsce. Nie dziwię się, że rząd tak sceptycznie do niej podchodzi i cedzi na wszystko. Musimy pokazywać, że jesteśmy niezależni. Prze to, że PO tak im lizało, nie mają do nas szacunku.

    Odpowiedz
  • judasz(2019-02-14 22:26) Zgłoś naruszenie 10

    kolejny cios w Polskę a Tusk siedzi cicho...widać na czym mu zależy i to nie jest nasz kraj!!!

    Odpowiedz
  • rybak87(2019-02-14 22:50) Zgłoś naruszenie 00

    Chyba już wyraźnie widać ile znaczymy dla UE i kto tak naprawdę nią rządzi. A opozycja dalej będzie krzyczała o dogadywaniu się z Timmermansami i innymi...dobre sobie!

    Odpowiedz