Buzek o zniesieniu wiz dla Ukraińców: Jestem za tym, żeby to zrobić jak najszybciej

03.12.2013, 11:57; Aktualizacja: 03.12.2013, 11:59
Jerzy Buzek

Jerzy Buzekźródło: ShutterStock
autor zdjęcia: Michele Tantussi

Jerzy Buzek w Radiu ZET powiedział, że Unia Europejska powinna znieść wizy dla obywateli Ukrainy. – Jestem za tym, żeby to zrobić jak najszybciej – powiedział, choć przyznał, że „wiąże się to z pewnymi zagrożeniami i musi być poprzedzone działaniami rządu”, które pozwolą krajom Unii kontrolować, kto wjeżdża do Polski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media

Reklama

Komentarze (21)

  • fredek(2014-02-02 00:29) Zgłoś naruszenie 00

    Akurat nas zapraszano! Musieliśmy za wszystko słono płacić. Ukraińcy w polsce mają wszystko za darmo, studia, opiekę zdrowotną, zasiłki, co tylko chcą. Na dzień dzieiejszy to mają w polsce większe prawa niż polacy.
    Rewanżują nam się żądaniem odszkodowań za akcję Wisła, dążeniem do przejecia terenu Polski od Białegostoku do Krakowa włącznie, nienawiścią, każą nam się kajać. Mają ludzi w ważnych polskich instytucjach. Radzą sobie z nami świetnie, bo sprzedają nas nasi władcy.
    Jak działa system demokratyczny świetnie widzimy u siebie, znika wszystko co miało Polskie w nazwie, cały kraj należy do rynków finansowych, co jeszcze nie należy to i tak bedzie należeć. My mamy tylko wizy i najtańszą siłę roboczą do wynajęcia europejskim bogaczom.

    Odpowiedz
  • st.bandera(2013-12-28 22:37) Zgłoś naruszenie 00

    ten caly juzek chyba zwariowal

    Odpowiedz
  • hengaj(2013-12-13 13:54) Zgłoś naruszenie 00

    PANIE PROFESORZE BUZEK!
    JA ROWNIEŻ JESTEM ZA ZNIESIENIEM WIZ UKRAIŃCOM.ALE CZY PAN SOBIE ZDAJE Z TEGO SPRAWĘ ILE WTEDY DO POLSKI PRZYJEDZIE RÓŻNEGO RODZAJU LUMPÓW. PRZECIEŻ TAK JAK Z POLSKI NA ZACHÓD
    W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI WYJECHALI ROŻNEGO RODZAJU ZŁODZIEJE
    TAK BĘDZIE I TYM PRZYPADKU.CZY CHCE PAN ABY Z TEGO POWODU NASTĄPIŁA DESTABILIZACJA ŻYCIA POLAKÓW.LUDZIOM UCZCIWYM DAĆ TAKĄ MOŻLIWOŚĆ NIECH PRZYJEŻDŻAJĄ ALE ŻULE NIECH ZOSTANĄ NA UKRAINIE.W POLSCE MAMY DOSYĆ RODZIMYCH BANDZIORÓW.

    Odpowiedz
  • sondor(2013-12-03 15:47) Zgłoś naruszenie 00

    O co tu się gra?, o Ukrainców - na pewno nie, o Ukrainę - tak, żeby otoczyć Rosję. O co grał Kaczyński na Ukrainie-o punkty w sondażach, bo na pewno nie o Ukrainców. Eurosceptyk Kaczyński, namawia Ukrainców do UE-koń by się uśmiał. Unia Europejska widzi tylko Ukrainę, nie dostrzega samych Ukrainców i ich problemów i tu jest błąd. Druga strona medalu - do póki nie odeją w niebyt dzisiejsze władz Ukrainy, dopóty Ukraina nie wejdzie w skład UE. Każdy to widzi, tylko nikt głośno nie chce mówić, a szkoda!!!

    Odpowiedz
  • zwykly obywatel(2013-12-03 15:42) Zgłoś naruszenie 00

    widać, ze p. Buzek chce sobie zalatwic kolejna posade w Brukseli!!Chyba jeszcze chce powiekszc swoje konto1 czytaliście ile oni zarobili milionow??Sa bardzo pazerni!!!

    Odpowiedz
  • rządzący oszuści(2013-12-03 15:40) Zgłoś naruszenie 00

    Buzek oszust pod palmami chce znieść wizy dla Ukrainy jak to zrobił Bolek dla Amerykańskich żydów .A gdzie jest interes Polski i Polaków ? ? ? Bolek w zamian teraz wykłady robi w Nowym Jorku i kręci lody ...

    Odpowiedz
  • oszukany(2013-12-03 15:22) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Buzek ,zamilcz Pan,w każdym szanującym prawo kraju,dawno już siedział byś w kryminale za szkody które z swymi kolesiami wyrządziłeś narodowi Polskiemu.Jesteś obmierzłym sprzedawczykiem.

    Odpowiedz
  • Opal(2013-12-03 15:13) Zgłoś naruszenie 00

    To bedzie nastepna glupia decyzja EU.Rzygac mi sie juz chce.

    Odpowiedz
  • dertyh(2013-12-03 14:56) Zgłoś naruszenie 00

    Buzek na z gnojem wózek i wywieźć go na Ukraine!

    Odpowiedz
  • dert(2013-12-03 14:56) Zgłoś naruszenie 00

    Buzek - lecz się człowieku, choć chyba już za późno!

    Odpowiedz
  • zefir(2013-12-03 14:40) Zgłoś naruszenie 00

    Ci europarlamentarzyści jak Kowal,teraz Buzek tojakby antypolski element.Przecież nasz główny problem to bezrobocie i niskie płace.Przesyceni niebotyczną kasą UE stracili kontakt z polską rzeczywistością Panie Buzek,konkretnie,jakie to korzyści odniosą Polacy po zniesieniu tych wiz.Nie będę wymieniał niekorzyści,bo to elementarz rynkowy.

    Odpowiedz
  • bronek pomórowski(2013-12-03 14:10) Zgłoś naruszenie 00

    buzek ty chcesz tak a ja chce żebyś nic nie gadał .no i kto jest? ważniejszy?

    Odpowiedz
  • 32(2013-12-03 14:06) Zgłoś naruszenie 00

    - co to jest "buzek"??

    Odpowiedz
  • beznadziejnie poszukujący(2013-12-03 13:51) Zgłoś naruszenie 00

    Najpierw dajcie pracę dla ponad 2 milionów polskich bezrobotnych, rozliczcie wszystkich aferzystów i złodziei a dopiero potem wmawiajcie Ukraińcom jak to dobrze jest w unii!!!

    Odpowiedz
  • Spokojnie...(2013-12-03 13:44) Zgłoś naruszenie 00

    ...nasi najlepsi przyjaciela z Chameryki nam jeszcze nie znieśli i długo nie zniosą a my już całą d...ę chcemy pokazać.

    Odpowiedz
  • obserwator(2013-12-03 13:31) Zgłoś naruszenie 00

    tylko w tym porąbanym kraju ludzie którzy kiedyś pospadali ze stołków jak bumerangi wracają do polityki i znowu szkodzą społeczenstwu buzki milery kwaski itp stare upierdliwe grzyby nie ma kto im skopac dupy

    Odpowiedz
  • kilo(2013-12-03 13:06) Zgłoś naruszenie 00

    Absolutnie się nie zgadzam !!!

    Odpowiedz
  • jerzykj324(2013-12-03 13:02) Zgłoś naruszenie 00

    Niech Buzek nie będzie taki dobro. Czy bezrobocie w Polsce ma jeszcze bardziej wzrosnąć. Przecież jak otworzy się granicę zaleje nas tania siła robocza z Ukrainy. Nasi kapitaliści tylko na to czekają. Niech Buzek bardziej myśli o Polakach a nie Ukraińcach i to naszym kosztem. On jak to dawniej mówił Urban " sam się wyżywi".

    Odpowiedz
  • Leo do Leo @ 3(2013-12-03 13:00) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk i Komorowski wpuszczają do Polski bez wiz tylko Rosjan. Ukrainie nie podlegają.

    Odpowiedz
  • Polak- Żelechów Wielki(2013-12-03 12:27) Zgłoś naruszenie 00

    A ja za tym żeby ograniczyć!

    Odpowiedz