Kosiniak-Kamysz: "Czerwona kartka 24 maja i żegnamy Andrzeja Dudę"

07.03.2020, 07:51; Aktualizacja: 07.03.2020, 08:23
Konferencja prasowa Andrzeja Dudy

Konferencja prasowa Andrzeja Dudyźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Jestem głęboko rozczarowany bezduszną decyzją prezydenta Andrzeja Dudy - tak marszałek Senatu Tomasz Grodzki odniósł się do decyzji prezydenta o podpisaniu noweli ustawy abonamentowej. Gdybyśmy dołożyli na walkę z nowotworami złośliwymi dodatkowe 2 mld zł, kilkanaście tysięcy osób można by uratować - dodał.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (38)

  • SOBEK(2020-03-08 18:14) Zgłoś naruszenie 00

    To że w maju pożegnamy DUDĘ to jest niemal pewne ale na pewno nie będziemy witali KAMYSZA !!!!! Nie może "stryjek zamienić siekierki na kijek "

    Odpowiedz
  • janek80(2020-03-08 16:21) Zgłoś naruszenie 00

    na prezydenta kamysz nie pasuje a jego szczekająca przysła dam tym bardzie lekarzy brakuje a pan sie marnuje zaden z pana polityk

    Odpowiedz
  • anioł(2020-03-07 15:30) Zgłoś naruszenie 20

    Bez przesady ...

    Odpowiedz
  • PUTIN(2020-03-07 13:59) Zgłoś naruszenie 10

    GROCKI KOPERTY NIE BĘDZIE

    Odpowiedz
  • Mikos(2020-03-07 13:43) Zgłoś naruszenie 50

    Kamysz do budki się schowaj

    Odpowiedz
  • 3PO3(2020-03-07 12:42) Zgłoś naruszenie 80

    Drodzy aktywiści opozycji w internecie - serdecznie proszę, pokażcie sukcesy i zalety Kosiniaka-Kamysza! Wasze paplanie Duda to, Duda tamto pokazuje, że Wasz kandydat własnych zalet ani sukcesów nie ma.

    Odpowiedz
  • Freedom and sovereignty(2020-03-07 12:20) Zgłoś naruszenie 70

    Jeżeli Prezydent Duda nie wygra w I turze, tzn,, że rozbiór Polski przez SBcką targowicę jest Pewien. Nie wierzę Postkomunie. TVP to ostatni bastion medialny niepodległości Polski. Reszta to niemiecki kapitał i resortowe media.

    Odpowiedz
  • !(2020-03-07 11:50) Zgłoś naruszenie 130

    nie wszyscy pamiętają ... ale gdyby pan Pawlak nie "utrzymywał towarzyskich peeselowskich kontaktów " z panem Kosiniakiem-seniorem , dzisiaj o Kosiniaku - juniorze , nikt by nie słyszał. !

    Odpowiedz
  • green (2020-03-07 11:49) Zgłoś naruszenie 100

    Lewaki z Kamyszem - do Budki szczekac i ujadac j.

    Odpowiedz
  • temu prezydentowi zawdzięczamy wiele zmian dla(2020-03-07 11:00) Zgłoś naruszenie 171

    Polski i Polaków,poprostu dlatego że nie łyka forsy Solosa niejakiego,nie donosi jak waść maści pe...aści na swoją ojczyznę.Zrobił w jednej kadencji najwięcej dobrego dla polaka przeciętnego,niż oligarchowie komuny,którzy nazywają siebie demokratami.Powinni siedzieć za kratami !!!!!

    Odpowiedz
  • opinia(2020-03-07 10:48) Zgłoś naruszenie 111

    80-90% mediów jest w obcych rękach. TVP musi pozostać polskie i narodowe, reprezentujące wybrany w wyborach rząd i Prezydenta

    Odpowiedz
  • zielona kartka od wyborców dla Dudy,reszta to.....(2020-03-07 10:27) Zgłoś naruszenie 133

    zendra komuny-która życzyła i życzy Polsce upadku rozwoju poprzez biedę,zatrudnianie na czarno,okradaniem z emerytur i.t.d..Przerabialiśmy to i dlatego zendrę usunęliśmy.

    Odpowiedz
  • Ted(2020-03-07 10:25) Zgłoś naruszenie 19

    Nasz Prezydent przejdzie do historii jako Wielki łamacz Konstytucji !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • logik(2020-03-07 10:23) Zgłoś naruszenie 192

    Pan Owsiak wydaje mln z zebranych pieniędzy na pokazy fajerwerków, na koncerty i to totalniakom pasuje , bo jest ich. Dlaczego nie wspomaga tymi pieniędzmi onkologii?

    Odpowiedz
  • remick(2020-03-07 10:19) Zgłoś naruszenie 202

    Panie Kosiniak-Kamysz, "Milczenie jest cnota medrcow", niz plecenie 3PO3 nierealnych bzdur.

    Odpowiedz
  • A propos dymisji Jacka Kurskiego (2020-03-07 10:18) Zgłoś naruszenie 211

    jest takie znane porzekadło , które parafrazując i aktualizując brzmi ... :"Jak PIES służył PIS-Bolszewikom i jak jak PSA PIS-Bolszewicy Go ubili" . SAMI i SWOI w PIS ... wiecznie żywe w PIS jak LENIN w CCCP

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Adrian(2020-03-07 10:17) Zgłoś naruszenie 414

    #wyPAD2020

    Odpowiedz
  • j.(2020-03-07 10:07) Zgłoś naruszenie 46

    Następnym grzechem totalnie nieudolnej opozycji będzie to, że de facto pomogą Dudzie wygrać następne wybory! Bo nie potrafią kalkulować, bo nie potrafią być sprytni i przewidujący! Przecież w sytuacji przewidywanej II tury wyborów trzeba kalkulować, kto będzie miał w tej II turze największe szanse na wygraną z Dudą i doprowadzić do wprowadzenia tego kandydata do tej II tury. Jeśli prawdą jest, że największe szanse miałby Kosiniak-Kamysz, to cała opozycja powinna - moim zdaniem - zagrać na niego. No, ale zwolennicy PO zagłosują oczywiście na Kidawę-Błońską, która raczej przegra z Dudą, a więc tym samym przyczynią się do zwycięstwa Dudy. Może być więc tak, że głosując w I turze na Kidawę-Błońską, pośrednio głosuje się na Dudę, bo z Kidawą będzie mu łatwiej wygrać w II turze! Ja nie mam nic przeciwko Pani Kidawie-Błońskiej, ani nie jestem jakimś fanem Kosiniaka-Kamysza, ale uważam, że jeśli to właśnie Kosiniak-Kamysz miałby największe szanse odsunąć Dudę od urzędu, to na niego powinni zgłosować także zwolennicy PO, a mogłoby się tak stać, gdyby ta partia po prostu wycofała Panią Kidawę-Błońską i przeniosła swoje głosy na Kosiniaka-Kamysza. Ależ by się zrobiła wtedy panika w obozie rządzącym! Ale oczywiście tak się nie stanie, oni nie wywołają tej paniki, oni wprowadzą do II tury Kidawę i... Duda zostanie na drugą kadencję! Sorry, taką mamy opozycję!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • święta wojna(2020-03-07 10:00) Zgłoś naruszenie 611

    Miejmy nadzieję że czerwoną kartkę dostaną wszyscy, którzy pokazali na czym polega rządzenie w królestwie fanatyzmu religijnego.....

    Odpowiedz
  • emeryt(2020-03-07 09:39) Zgłoś naruszenie 319

    " prezydencie" popatrz w twarz chorym na raka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz